Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A tacskómmal?

Mit tegyek? A tacskómmal?

Figyelt kérdés
Van egy tacskóm, de nem tudja rendesen fedezni a szukát. Hogy vegyem rá?? Mielőtt belekötnétek, a szomszédunkban lakik egy tenyésztő, és ő vinné el a kiskutyákat 5-7 hetes korukban, és ő adná el!
2010. dec. 30. 20:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Itt vannak Fülesről (a tacskómról képek):

[link]

[link]

[link]

Most már látjátok hogy fajtiszta?? És vannak papírjai is esküszöm! Csak mikor kölyök volt a tenyésztő, (NEM A SZOMSZÉDONK!!) UV lámpát rakott fölé és leperzsekődött a szőre. De azóta begyógyult! (mellesleg Pécsről hoztuk, én meg Nagykátai vagyok!) Csak egy heg maradt neki, amin nincs szőr. (de csak egy kis helyen) És az hogy 6-7 éves pedig úgy értem, hogy hát közelebb van a 7-hez.

2010. dec. 31. 09:24
 12/15 anonim ***** válasza:

attól még, hogy fajtatiszta és vannak valamiféle papírjai semmi okod nincs arra, hogy egy ilyen kutyát szaporítsál-ehhez nem elég az elemi iskola elvégzése, komoly szakma a tenyésztés nem abból áll, h 2 szimpatikus egyedet összeeresztünk és majd lesz valami...!

a kutyának is egy boldogabb, egészségesebb nyugdíjas élete lehet ha ivartalanítattjátok-már ha számít nektek valamit is a kutya boldogsága...

2010. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Minden kutya FAJtiszta,a keverék is,de nem minden kutya FAJTAtiszta.

Annyiszor és annyian leírtuk már ide,hogy melyik mit jelent...

2010. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elvinné őket 5-7 hetesen.... hát nagyon gratulálok... 8-10 hetes korukig nem illendő az anyja mellől elvinni szerintem. Tenyésztő? Szerintem szaporító lehet inkább...
2011. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak szaporítók, de tenyésztők (világhírű drótszőrű magyar vizsla tenyésztő) is ad ki kölyköt 6 hetesen. Utána lehet nézni, de így van. Akinél évente 5-6-7 alom van, azoknál már ez tendencia...de attól még ő még "tenyésztő" mert az ilyen hozzáállás nála nem jár semmilyen következményekkel.


Viszik a kutyáit, mint a cukrot.

2011. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!