Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tacskómmal valami baj...

A tacskómmal valami baj lehet. Rendbe jön?

Figyelt kérdés

A tacsik nagy színészek, de most biztosan nem ezt teszi. Nagyon mohó, szerintem az esti csontot alig rágta meg és most fájhat a hasa. Megtapogattam, kemény dudorok voltak benne. Levert a hangulata, nem mozog, fekszik és néha nyüsszög. Ha megsimogatom, akkor elcsendesedik. Adtam neki egy fél Tisasent reggel meg este, egy kicsit jobb lett neki tőle, de félek átszúrja a beleit vagy valami más baja van. Doki nem tud vele mit csinálni, max gyógyszert ad és ezreket elkér.

Mennyi idő alatt emészti meg? Meghánytassam? Mit tegyek vele?


2009. aug. 21. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy adoki nem tud vele mit csinálni? Ezt mondta? Akkor menj másikhoz. Ha bélelzáródása, bélcsavarodása van azt ultrahanggal/röntgennel simán meg tudja nézni. Akkor pedig műteni kell, mert különben pár napig szenved és elpusztul.

Vidd dokihoz és vizsgáltasd meg rendesen!

2009. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson meghánytatni! Ha szereted a kutyádat, akkor vidd orvoshoz, hogy meg lehessen röntgenezni. Lehet, hogy bélcsavarodása van. Nyugodtan nézed, amíg kínok közt esetleg elpusztul?
2009. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már hogyne tudna a doki csinálni valamit! Nekünk egyszer egy barackmagot nyelt le a tacsink, elzáródott tőle a bele, de simán megműtötték. Teljesen helyrejött.

Remélem azóta már elvitted dokihoz!

2009. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem tudom elvinni dokihoz, nincs kocsim és pénzem se. Apának kellene, de ő azt mondja majd rendbe jön. De már jobb "színe" van. Már nem csak fekszik és a hasa is puhább, tojt is :) Szerintem csak megfeküdte a gyomrát az a rohadt csont, mert nem rágta meg rendesen. >:(
2009. aug. 23. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!