Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyára rossz hatással...

Milyen kutyára rossz hatással lévő emberi ételt tudtok mondani?

Figyelt kérdés
a kutyám állandóan könyörög az asztalnál hogy adjak neki nem baj mer adnék én neki mer egy yorki keverék szal egy elég kis adag elég neki csak nemtudom miböl szabad neki adnom miböl nem PL : chipsz , csipős ételek pl csilis bab, tehát olyan ételeket irjatok amit egyáltalán nem szabad kutyának adni előre is köszi :D
2011. jan. 2. 09:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kutya csak azokat nem ehet nem ihat ami az emberre is káros sajtot zöldséget gyümölcsöt is mint 1 babának ugy kell adni mértékel. csontot szereti meg maradékot kutyakaját
2011. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Akiteki ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:05


Én is ezért kérdeztem, mert akkor rohanok a paphoz.

Meg vagyok győződve, hogy a kiskutyámba az ördög bújt. :)))

2011. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én kutyám nagyon szereti a gyümölcsöket, zöldségeket, sajtot stb :) Ezeket nyugodtan adhatod neki.


Amiket nem szabad: csoki, szőlő, mazsola, chips, energiaital, csípős ételek, fűszeres ételek, csöves-szilánkos csont. Csöves-szilánkos csontnak számít a csirke, kacsa, szárnyas csontok. Marha, vagy disznó csontot nyugodtan lehet nekik adni, pl a marha térdet nagyon szereti a kutyám :)


De azért ne adj neki emberre is ártalmas szemeteket.. Gondolok itt az energiaitalokra, sós chipsekre, csokis kekszekre, stb. Ezekkel magadat is mérgezed, és még őt is.


Egy dolgot kihagytam: sört se adj neki. A pasim nagyon viccesnek találta, hogy egy hétig mindennap kapott a kutyánk egy fél pohár sört. Csak a végén az lett belőle a baj, hogy gabonaallergiás lett a kutya.. rengeteget szenvedtünk vele, sosem értettem, mitől lehet gabonaallergiája, mivel gabonamentes tápot kapott és mellette husikat. Aztán a pasim bevallotta hogy együtt szoktak sörözni.. na mondom tök jó. Szóval sört semmiképpen se.

2011. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
csoki, cukor
2011. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :D
2011. jan. 7. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!