Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak olyan kutyák amik kint...

Vannak olyan kutyák amik kint élnek, és kistestűek? Melyek ezek?

Figyelt kérdés
oylan kutyákra gondolok amely kit az udvarban is elél, kistestű és nem foxi és nem tacsi.
2011. jan. 2. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
palotapincsi.
2011. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

palotapincsi

westit is láttam már kinti kutyának

keverék kutya

shih tzu (bár nemtuom kinti-e)

2011. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Láttam már németközép spiccet is kint, de yorkit is láncrakötve. Az már túlzás, főleg fagyban...
2011. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kistestű kutya sem való kertbe, de ez az én egyéni véleményem.

A szőre alapján pl. egy pomerániai spitz esetleg tartható kint.

2011. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Cairn terrier, Jask Russel Terrier, Parson Russel Terrier, Jagdterrier, Angol cocker spániel.
2011. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb kistestű kutya ezért kicsi mert társasági kutyának lettek tenyésztve. Tehát nem való kinti kutyának, se a westie, se a palota pincsi, de szerintem még a tacsi sem. Egyrészt mert igénylik az ember társaságát, másrészt mert fizikailag sem elég erősek hogy pl. ilyen hidegben kibírják.

Válassz közepes testűt: schnauzer, pumi, puli, chow-chow, airedale terrier, Cairn terrier vagy valami keveréket

2011. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyink tacskója világ életében kinti kutya volt. Nagyon szép volt, jól táplált és nem volt beteg soha.. pedig törzskönyves fajtatiszta tacsi volt. :)
2011. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 capsread ***** válasza:
Ha tavasszal ki szoktatod a kertbe - télen nem tanácsos elkezdeni - akkor bármelyik. Láttam/hallottam már kinti csivaváról (szép fonetikusan leírva), westieről, yorkiról, amit úgy szoktatnak, az bírja.
2011. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!