Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez? Mit tehetné...

Mit szóltok ehhez? Mit tehetnék még? FONTOS

Figyelt kérdés

Nem háborodtok fel? Én már lassan undorodom az emberektől (tisztelet a kivétel :))hogy lehet valaki ilyen gonosz?

undorítóak az emberek akik ilyet művelnek az állatokkal :(

(van egy menhelyről hozott kutyám és ha anyut meggyőzném akkor most hoznék el egy sintértelepről is :))

hogyan segíthetnék még?rendezvényeket szervezhetek 15 évesen?Ha bemegyek a freesnapfba h a legközelebbi freesnapfos napom le kellene vetíteni ezeket szavakba kellene önteni ezeket a dolgokat nem néznének hülyének?mit tehetnék még??nyáron megyek önkéntesnek a helyi menhelyre de mit tehetek még? arra is gondoltam h a karácsonyi pénzem egy részét oda adományozom de lassan magamtól is undorodom mert csak egy részét szeretném :/

mit tehetnék még?le a szaporítokkal stb... dumát folytatom :)

videók :'( :

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=WwJXYLpWTAc

lassan 15 éves leszek

14 és háromnegyed /L


2011. jan. 3. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Én is hasonlóan érzek, mint te, de 15évesen még nem sok mindent tehetsz...járj ki a menhelyre önkéntesnek ahogy írtad, és a zsebpénzedből vegyél tápot, erős pórázokat a menhelynek, add be őket. Néha járj ki egy kicsit a menhelyre, nem pont önkénteskedni, csak nézelődni...simogasd meg egy kicsit a kutyusokat, foglalkozz velük pár percet, nekik ez a pár perc is sokat jelent. Nem tudom mit lehetne még ezen kívül tenni, a többiek valószínüleg még írnak okosságokat...
2011. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%

[link]

vki tud ezzel mondatot alkotni?

Bocs az offért

2011. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Figyelj!Szerintem már ez is tiszteletre méltó tőled,15 évesen.De nem menthetsz meg minden állatot.

Folytasd amit csinálsz,és ha felnősz akkor is.Talán még híres is leszel a jótékonyságaidról. :)

2011. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos dolog, hogy ilyen helyzet van idehaza. Becsülendő a hozzáállásod, de vigyázz nehogy átess a ló túloldalára. Már látszanak a jelei :(

Ennek egy negatív hatása lesz: Nem tudsz elfogulatlan maradni, mindenkiben az állatkínzót fogod látni.

2011. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Irigylem és nagyra becsülöm az olyan embereket mint amilyen TE vagy, kedves kérdező! Kár, hogy nem mindenki ilyen!

És amiért még jobban irigyellek, hogy be tudsz menni egy menhelyre és egy sintértelepre is.

Tudod, amikor én a tvben látom az árva kutyusokat, ahogy gazdát keresnek, potyognak a könnyeim. Miért? Mert sajnálom, hogy oda kerültek, sajnálom, hogy olyan "gazdájuk" volt, aki nem volt képes odaajándékozni nekik az életéből egy részt, csak hirtelen felindulás volt a részéről egy élet... :(

Én ugyan adóm egy százalékát a menhelyeknek adom (szüleim szintén), és befogadtam már nagyon sok kóbor ebet (találtam is nagyon soknak gazdát) de soha nem lennék képes bemenni egy menhelyre.

Engem az árva/szegény/károsult gyerekek és a gazdátlan kutyák/állatok tudnak nagyon megfogni. Nekik/értük bármit!


Csak így tovább, és remélem lassacskán a hozzád/hozzánk hasonlóakból lesz több az országba/világba mint az állatkínzókból... :(

2011. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem keress magadnak valami hasznosabb elfoglaltságot mint az olyan videók nézegetése és továbbterjesztése amiket itt mutogatsz!Ezek az összevágott videók többnyire a megbotránkoztatást igyekeznek kiváltani és többnyire köze nincs a valósághoz,ha meg még is van akkor sem válthatod meg a világot gyerekként!

Nem tudom annyi vagy-e amennyinek mondod magad,de ha azzal foglalnád el magad hogy tanulsz és segitesz otthon anyukádnak több hasznodat vennék mint így!!Ha igy folytatod bedilizel és akkor már rajtad kell majd segiteni!!

2011. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó,nagy baromságot írtál!!!

Mi,aki teszünk is a kidobott kutyákért,a filmen szereplők sorsát nyomon követtük,együtt drukkoltunk nekik,együtt sírtunk,mikor meghaltak.

Nem hatásvadász film ez,hanem ez ma a magyar valóság.

2011. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
: ma 22:00-tehát akkor Te is azok közül a szemétládák közül való vagy akik ilyen videók terjesztésével és összevágásával foglalatoskodsz ,miközben tizenéves tini nevében csempészed be igy a videóval megspékelt kérdést!Hogy nem süllyedtek el mindahányan akik igy járatjátok le a tisztességes állatvédőket és állatbarátokat!!
2011. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem lehet kiszűrni hogy ilyen és hasonló videók fölkerülhessenek az oldalra?Jó pofán kéne vágni aki ilyet föltesz ide ahova gyerekek is járnak.
2011. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem,soha nem vágtam össze és tettem fel a netre semmit,még egy sima képet sem tudok feltenni.

Egyébként ez egy megemlékezés,olyanoknak készült,akik végigkísérték,segítették ezeknek a kutyáknak a sorsát.

Az,hogy valaki másra használja fel,nem a készítő hibája.

Gyerekek?Sokszor azok a legkegyetlenebbek,nem egyszer durván megkínoznak állatokat szórakozásból.

Azon nem sopánkodtok,hogy a gyerekek egész nap a tévét nézik,és még a mesék is tele vannak erőszakkal?

Álszent hülyeség ettől a filmtől kiakadni.

Ez van,ez történik minden nap,hiába nem veszi be a kényes gyomrotok.

2011. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!