Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a tervuerenr...

Mi a véleményetek a tervuerenről? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
naggggyon megtetszett ez a fajta. annyira szép ésésés váá nagyon szeretnék egyet. majd. de előbb még ismerkednék a fajtával jó ideig. szeretnék ha írnátok róla saját tapasztalatokat. esetleg ha nektek is van akkor képet linkelnétek..szeretek bennük gyönyörködni *.*
2011. jan. 4. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

a nővéremnek van egy

iszonyatosan okos hűséges ragaszkodó de ami nekem nem tetszik hogy folyamatosan pörög és elég magának való sértődékeny hisztis és ez nekem nem jön be ezért is inkább menhelyről hoztam egy kutyust mert úgy volt elvileg h én is tervut kapok

sok sikert

2011. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tényleg szééép...:) Sajnos tapasztalatom nincs amit megoszthatnék.
2011. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek van egy. Abszolút egygazdás kutya az övé, mindíg a gazdája körül sündörög, imádattal veszi körül. Nagy munkakedve van, ismerősöm szokott vele járni versenyekre, agilityben remekel, rendkívül értelmes és gyorsan tanul, emberekkel barátságos. Hát nekem ennyi a tapasztalatom róla, remélem a többiek még írnak majd valamit x3
2011. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép, kár én így nem érzek egy fajta iránt sem. Szerintem egy tervueren megfelelő gazdi kezében nagyon jó, ahogy a többi fajtáról is ellehet ezt mondani.

Én azt javaslom a netboardon a megfelelő topikban beszélgess egy kicsit, ott ilyen fajta szimpatizánsok vannak. Nekem tervuerenből az Újtelepi-favorit kennel "Gina" nevű kutyája tetszett (most már nem olyan fiatal, ez egy régebbi kép): [link]


Gyönyörködj benne ;)

2011. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!