Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltak? Nem baj az, ha...

Mit gondoltak? Nem baj az, ha én felülbírálom a kutyaiskolában a kiképző szavát, ha példának okért nem tetszik valamelyik gyakorlat elvégzésének módszere?

Figyelt kérdés
Párszor már megesett velem, a kutyasuliban ahová járunk, hogy nem úgy csináltattam valamit meg a kutyámmal, ahogy azt a kiképző mutatta/mondta. Azóta mindig is ferde szemekkel tekint rám, és leszól, ha ilyen okos, akkor mi a francért járok hozzájuk. Pedig szeretek járni, csak van ami nem tetszik és nem vagyok hajlandó úgy csinálni, ahogy ő mondta.
2011. jan. 5. 00:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Lefektettem a kutyát, de nem léptem rá a pórázra, rögtön lefektetés után dicséret és figyeltem végig mit csinál és amikor láttam, hogy el akarna indulni rögtön újra, fekszik és dicséret.

" újra fekszik és dícséret " ??

ez nekem olybá tűnik,hogy az felkelt a fekvésből, tehát akkor most mi van ???

fekve marad-e a parancsra,vagy minduntalan mondani kell neki ???

kinek is van igaza ???????

2011. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Fekve maradt a gyakorlás végére, amikor a kutyasuliban végetért az óra.

Tehát az volt a lényeg, hogy az elején próbáltam meg rávezetni, ha fekszik van akkor neki a földön a helye. Viszont néha megpróbált felkelni, de még mielőtt felkelt volna a jutifalattal visszavezettem a földre és mondtam neki újra, hogy fekszik és aztán juti meg dicséret. Aztán egyre tovább maradt a földön és kevésszer kellett korrigálnom. Tehát nem akkor marad a földön, ha sokszor elmondom neki, hogy fekszik-fekszik-fekszik. Újra meg újra. Hanem lassan-fokozatosan, hogy magától jöjjön rá, hoppá nekem így kell maradnom, akkor lesz akkor dícsér meg a gazdi.

2011. jan. 8. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!