Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálom a kutyákat? Csak...

Miért utálom a kutyákat? Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, lány.. Most van egy spánielünk, ami tulajdonképpen a hugomé, de én ki nem állhatom.. Kiskoromban volt egy bernáthegyim, akit sajnos el kellett altatni. Világ életemben macskás voltam, most is van 5 (: Nagyon imádom őket, sokkal aranyosabbak, szebbek, hasznosabbak, mint a kutyák...

Ha meg pl. meglátok egy kóbor kutyát, az utolsó lesz az, hogy megsajnálom :P


2009. jan. 28. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom miért van problémád a kutyákkal, én imádom őket. Mondjuk ehhez képest nekem is cicám van. Mondjuk, ha nem tömblakásban laknék, biztos vásárolnék egy magyar vizslát. De hát ez van. A kutyák is igazi társak tudnak lenni, ugyanúgy ahogy a macskák.
2009. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom miért utálod a kutyákat. nagyon hüségesek játékosak és okosak. mi 2 honapja vettünk egy 8 hetes német juhászt de mind a 4-en imádjuk. nagyon szeretetre méltó állatok. lehet kellene néked 1 saját részedre és megszeretnéd.
2009. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim válasza:
64%

Én is 15/l és én se bírom a kutyákat. Olyan koszosak meg minden. Pedig nekem is volt kiskoromban. De el kellett vinni másik gazdihoz, mert ahol laktunk nem lehetett már tartani kutyát... Szóval...Nem vagy vele egyedül.

Meg engem egyébként a háborúra emlékeztet sok kutya.

2009. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
28%

Az, hogy nem szereted a kutyákat, rendben van. De megkérdezhetem, hogy mitől sokkal hasznosabbak a macskák szerinted?

Arról nem is beszélve, hogy az én kutyáimnál szebb és aranyosabb nem lehet egy macska sem... ezek szerint te még nem láttál igazán szép kutyát.

2009. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is spánielem volt. Most tacskóm van. Az az egész lényege ennek a kutyás dolognak hogy nem muszáj hogy szeresd de viseld és tűrd el! Kitudja még egyszer megszereted!
2009. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
83%

nem baj ez nem vagyunk egyformák.

én a virágokat nem szeretem :(


amíg az utálatod nem ölt testet agresszióban (pl. bántalmazás, mérgezés, kínzás, kegyetlenkedés)addig ez tök normális dolog.

2009. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
40%
A macskák max akkor hasznosabbak ha egerek mászkálnak a lakásodban... Egyébként a macskák nem, vagy legalábbis nagyon kis mértékben ragaszkodnak a gazdájukhoz, ők helyhez kötődnek (költözés után sokan tapasztalják ezt amikor a macskájuk megpróbál visszajutni a régi helyéhez). Ezzel szemben a kutyák valóban az emberhez kötődnek. Szokták mondani, hogy amíg a kutya örül, hogy a gazdája vagy, addig a macska (jó esetben) megengedi, hogy a gazdája légy. Nekem nincs bajom a macskákkal, csak pontosítom az érveidet. Az, hogy melyik szebb/aranyosabb már saját megítélésen múlik
2009. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
34%

én meg a macskákat nem szeretem.mire jók?öntörvényűek,és állandóan csavarognak.csak akkor simogathatod/játszhatsz vele ha éppen ő is akarja.

én kutyás vagyok,de nagyon.a macskák nekem max.aranyosak,de nem szépek.míg egy kutyának van tartása,és gyönyörűek.mindenki más,mást szeret,még ez a szerencse,nem?

2009. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
52%
Hmm... Nekem nagyon úgy tűnik az a kérdés, mintha a kishölgy provokálni szeretné a kutyásokat. :) Egyáltalán milyen kérdés ez? Mi az értelme? Mert ha beleolvasol a többi kérdésbe, láthatod, hogy itt a többiek általában nem így vannak ezzel. Így feleslegessé válik a kérdés... Egyébként én meg a macskákat és a kutyákat is szeretem. A kutyákért csak azért lelkesedek picit jobban, mert "érdekesebb" tanulni velük, tanítani őket. A csodás macskámat pedig évek óta siratom, mióta meghalt...
2009. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
33%
A kutya utálata lehet egyfajta pszichés tünet, mit pl: a pókfóbia vagy hasonló.Ezt ennyi infóból nem lehet leszűrni.lehet gyerekkori rossz emlék akár, amely viszolygást vált ki a mai napig.De lehet, hogy egyszerűen csak macska-párti vagy és nincs is semmi titok emögött.Nem értem hol lenne egy macskának több haszna, mint a kutyának??Házad őrzője lenne-e egy cirmos? Ugye nem. Kész lenne-e akár meghalni érted, ha a helyzet megkívánná? A válasz szintén csak nem. Szokott-e a macskád olyan imádó tekintettel, csendben vigyázni rád, mikor éppen olvasol, írsz vagy csak álmodozol?És mindezt önzetlenül,hogy nem a konzervkaja lebeg a lelki szemei előtt? A kutya is képes írtani a rágcsálót...nagyon is hatékonyan;akkor hol is tarunk most a hasznosság kérdésében?A koszosságról, ápolatlanságról annyit, hogy az sokkal inkább a gazdit minősíti, mint a kutyát
2009. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!