Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálom a kutyákat? Csak...

Miért utálom a kutyákat? Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, lány.. Most van egy spánielünk, ami tulajdonképpen a hugomé, de én ki nem állhatom.. Kiskoromban volt egy bernáthegyim, akit sajnos el kellett altatni. Világ életemben macskás voltam, most is van 5 (: Nagyon imádom őket, sokkal aranyosabbak, szebbek, hasznosabbak, mint a kutyák...

Ha meg pl. meglátok egy kóbor kutyát, az utolsó lesz az, hogy megsajnálom :P


2009. jan. 28. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
12%
45#50 jobb mint ha össze vissza karmolna ha felveszed! És ha undórító ahogy lihegnek akkor nézd végig amint az édes cicuskád felöklendez egy nyálas,hányásos szőrgolyót!! El lehet menni innen ha nem teszik!
2014. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából bemutatja a kutyások elvakultságát:

[link]

2014. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
12%
Úr isten! Ennek a kutyának ösztönei vannak!!!!! :/
2014. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
12%
Sőt még éhes is merészelt lenni!!!! O.o
2014. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 Bobby.Doyle válasza:
72%
Nemcsak te vagy így ezzel kedves kérdező. A kutyák büdösek, bosszantó az ugatásuk, bunkók. Aki azt mondja, hogy a kutyák okosabbak mint a macskák az nagyot téved. A kutyák hűségesebbek, de nem nem inteligensebbek, ha nem tetszik, hogy a macska karmol ha felemeled arra az a megoldás, hogy ne vadítsd. Ha nemtetszik, hogy csavarog, akkor vegyél szobamacskát, ha nemtetszik hogy nem hűséges,akkor vegyél szomáli macskát stb stb. Utána lehet nézni, hogy melyik macskafajnak milyenek a tulajdonságai. A kutyák arra jók, hogy őrizzék a házat, de előfordul, hogy kedves ismerőseinket is megtámadják. Meg arra is jók, hogy szorakoztassák a gazdájukat.
2015. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
9%
utolsó hát ha nálad már előfordult hogy egy ismerősöd kutyája megtámadott téged vagy viki mást akkor nagyon tudok gratulálni a neveléshez...
2015. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
55%
Mintha a kutyának nem lenne szabad döntése. Nem minden a nevelés.
2015. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim válasza:
72%
Szia!Apuéknak van egy kis keverék kutyusuk,akit nagyon szeretünk, pont ezért úgy gondoltam,hogy a párommal is vállalhatunk egy kutyust,úgy gondoltam,hogy nem lesz gond.Arra viszont nem számítottam, hogy a párom egy kutyabu*i.Reggel már már az első gondolata a kutya,becézgeti,puszilkodik vele, sőt még akár szakítana is a saját barátnőjével ahelyett, hogy kissé visszafogná ezt az imádatot. A kutya iszonyat büdös(lakásban tartja),rengeteg szőrt hullajt,buta tekintetű érdek állat, undorító egy korcs.Egy kutyát nem családtagként kell kezelni,hanem állatként,házőrzésre való,semmi többre.Nem is értem,hogy a sok kutyamániás hü*ét a párja hogy tudja elviselni,miközben a kutyamániás nyelve tövig az eb se**ében van.
2015. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim válasza:
12%

Nem hiszem hogy a macskák hasznosabbak mint a kutyák. Én nekem is spánielem van.

Imádom!

2015. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
0%
# 58: jajj, szegény. :( Egyébként szerintem gyorsan hozzá lehet szokni a szaghoz, és majd csak a vendégek fogják érezni, ti nem annyira.
2015. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!