Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám a...

Mit tegyek ha a kutyám a család több tagját (engem is) többszőr is megmorogta? Kivéve apámat és a nagymamámat!

Figyelt kérdés
A kutya németjuhász 2 éves és fiú.de csak akkor morog ha ő fekszik és valaki meg akarja simogatni vagy ha megszidják őt!De amúgy a többi kutyától nagyon fél.
2011. jan. 5. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kérdezőtől előre elnézést!

01-07 22:28 -nak.

Bocs,de hosszú lesz és unalmas a válasz:


(Először:dee,sajnos tudom,h kötekedésből kérdezted. ;)

Attól,még,hogy TE nem hallottál erről,létezik ilyen kutyás "fogalom".Itt említeném meg a munkakutya fogalmát is.

Itt mindenki azt csinálja,beleköt még a betonba is és nem fogad el SEMMILYEN választ úgy tisztán,a maga nemében...még irodalmi adatokat SEM!)Utánaolvasni valaminek is SZAKKÖNYVEKBŐL,áh,miket "beszélek" én.Egyáltalán könyvet kinyitni?Mikor van net.Pfff...


Másodszor: tessék,itt a válasz a kérdésedre,érdemes végigolvasni: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1098819

Német juhászról: [link] (...A német juhász "egyemberes" kutya, nem "mindenki", és nem "akárki" kutyája. Kezdeményezőképessége és munkakedve nagy, akár a jó pásztorkutyáé.)


Vagy van pár jó kutyás KÖNYV,amit nem hülye,unatkozó emberek írtak,érdemes megvenni,vagy KIKÖLCSÖNÖZNI a könyvtárból!Még létezik ilyen alternatívája is a tanulásnak.


(A katonaság meg a rendőrség nem egyenlő a családdal!!!Ez a kutya jelen esetben család-kutya.Az engedelmesség a jutalomfalatért meg nem egyenlő a tisztelettel,ezt a nyomozókutyák is jól tudják!!!!)


Én meg nem kötekedésből válaszoltam.

2011. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

19:06-nak.


Télleg nem kötegedésből, de pont a nj. nem egyemberes kutya.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1482773


És úgy látom, ezzel mások is tisztában vannak.

Ettől függetlenül a kérdező kutyáját szerintem is szakemberre kéne bízni.

2011. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért valljuk be,megoszlik a vélemény. ;)
2011. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én úgy látom hogy a nj. nem egyemberes.
2011. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!