Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kiskutya ilyen rossz?

Minden kiskutya ilyen rossz?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy 7 hetes kislány boxert,de már olyan rossz és félek, hogy később csak rosszabb lesz.Állandóan harapdálja a lábunkat, ami sokszor már nagyon fáj, de ha elmegyünk előle még jobban támad, ebben a korban meg még nem lehet megnevelni,próbáltam úgy hogy rávertem egy kicsit a hátsójára és mondtam, h nem szabad,de persze ez teljesen hatástalan volt.Ha meg már nagyon felmérgeli magát elkezd ránk ugatni.Van egy másik boxerem is, ő már 4éves igaz őt nagyobb korában hoztuk el de vele ilyen bajok nem voltak.Tudom minden kutya más csak azt nem akarom, h ne lehessen ezekről leszokatni ha most ráhagyom.

A másik, hogy egyszerűen nem tudom rászokatni a szobatisztaságra, még az első pár napban volt h 1x 2x sikerült belepisilnie magától a wc-jébe de már mindig máshova piszkít pedig amikor felkel az az első h viszem utána a tálkáját.


2011. jan. 6. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megsimogatni!! Foglalkozni vele és akkor jobban fog tisztelni és nem fog harapdálni!
2011. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az h egész nap vele vagyok ennél többet nem is tudnék vele foglalkozni!
2011. jan. 6. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én ma hoztam haza a 7 hetes rottim.

Ugyan ez van velünk is.

Bár még nagyon friss a dolog.

Másra számítottam kicsit.

Nagyon aktív, és egy kis rosszcsont.

Szerintem az egészséges kiskutyák ilyenek átlagban.

2011. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is várom a segítséget, dettó ugyanezek a problémák nálunk is, a 8 hetes bolognese kutyusommal. Én is tanácstalan vagyok :S
2011. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez volt egy hónapja, de most már szinte teljesen magától leszokott a harapdálásról...szerintem nektek is le fog róla szokni!!!
2011. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden kiskutya ilyen. :)

Az én németjuhim is ilyen volt elég sokáig, de most fél éves, és leszokott az összes harapdálásról, csínytevéséről, kicsit nyugisabb lett. :)

Pedig sosem volt verve, hagytuk a harapdálást és minden dolog széttépését is. :)


Szóval csak kitartás! :)

2011. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!