Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kit illet a kutya? Gazdája...

Kit illet a kutya? Gazdája költözés miatt, szerződés nélkül, szóbeli megállapodás alapján a 7 éves kutyát az én gondozásomba adta.

Figyelt kérdés
,4 éve én gondozom, azóta a régi gazda anyagilag nem szállt be, nem is volt erről szó. Havonta látta a kutyát, a kapcsolatunk azonban megromlott. Szerinte ezután is köteles vagyok a kutyát 1-2 napra odaadni, ha ő akarja, mert ha nem, akkor vissza kell adnom.
2011. jan. 7. 07:41
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Azért ajánlottam fel, hogy megveszem, adok pénzt, legyen papír, hogy békén hagyjon végre. De nem akar, hanem zsarolni a kutya élete végéig azzal, hogy ha akarja, ki kell vinnem hozzá a kutyát, ha akarom, ha nem.
2011. jan. 7. 10:43
 22/24 A kérdező kommentje:
Én meg akarom szakítani a kapcsolatot, csak ő nem, ő jár a nyakamra.
2011. jan. 7. 10:47
 23/24 anonim ***** válasza:
Hajdsd el, mondd neki, nem viszed a kutyát többé, menjen biróságra, ha akar. Te meg feljelented, ha tovább zaklat. Atán mehet haza gondolkozni.
2011. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ne nyiss ajtót, telefont ne vedd fel. ennyi. Ha így se hagyna abba akkor mond hogy feljelented zaklatásért. Neked nincs mit mondanod számára, mindent tisztáztatok, ha valami nem tetszik neki mehet ő is rendőrségre.
2011. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!