Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért van az hogy minden kutya...

Szabikaa kérdése:

Mért van az hogy minden kutya utálja vagy nem tűri el a kutyámat csak a PITBULL ÉS STAFFORDOK?

Figyelt kérdés
Van egy amerikai staffordshier terrierem és minden kutya megmorogja pl. egy német juhász meg is támadta pedig csak 3hónapos a kutyusom . Létezik hogy a fajta miatt nem csípik? Én azt hallottam hogy a német juhász nem szereti a rotit a pitbullt és a staffordokat ez létezik?
2011. jan. 7. 13:29
1 2
 11/16 anonim válasza:
A fajtája miatt miért ne utálhatná a német juhász? Kutya nem lehet rasszista?:OXD
2011. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
sziaaa:) nekem is staffordom van és kölyök 4 hónapos és őt sem kedvelik a kutyák pedig szuka:( múltkor egy nagy német juhász keverék esett neki meg utána egy tacskó joo a tacskót felkaptam és megrázta egy kicsit a gazdája meg a túloldalról üvöltözött neki... ha agresszív a kutyája mért engedi el?? nem értem..
2011. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van benne valami,az én kutyám pl. nem kifejezetten kedveli a kistestű kutyák társaságát sétáltatás közben a kerítéseknél. Kifejezetten gyűlöli a szőrgombóc pulikat.
2011. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ÉN még soha életemben nem találkoztam agresszív pitbullal se staffival(szerencsére ) , mellesleg az enyém semmien jelet nem küld ,sőt még inkább hagyja hogy a másik kutya kezdeményezzen és ő is akkor megy már oda a német juhász ahogy meglátta ( közösségi parkban)rögtön nekirontott ,és nekem az állat orvos mondta hogy a német juhásszal amugy is vigyázzak . Amugy köszönöm mindenki kommentjét !
2011. jan. 8. 14:15
 15/16 anonim válasza:
a pitbullnak akaratától függetlenül olyan a kisugárzása mozgása(tenyésztésből adódóan) hogy azt sugalja más kutyáknak,h ki vagy te hozzám képest kb.. hát ezért lehet!
2011. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
poker hasonlattal laza agresszív
2011. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!