Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tesz a kutya ha hirtelen...

Mit tesz a kutya ha hirtelen kutyába se veszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előrebocsájtom hogy kérdésem pusztán etológiai jellegű.


Tegyük fel hogy egy ember magához vesz egy kutyát(kölyökkorában), és egyedül neveli a kutyát(így a kutyának vele van a legerősebb érzelmi töltése)


Tételezzük fel hogy eltöltenek a legnagyobb harmóniában 5 évet, aztán egyik napról a másikra a gazdi nem ad enni a kutyának. Nem ütlegeli, nem rugdossa, egyszerűen nem táplálja. A kérdés:


Mit tesz ilyenkor egy kutya? Támad? Belenyugszik mondván a gazdi biztos jót akar és megdöglik? A kutya fajtájától függ a reakció?


2011. jan. 7. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Talán nem akarod megcsinálni?

Bocs az OFF-ért.

2011. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg így fog tenni, várja, hogy végre enni kapjon, de nem fog kapni ebben a helyzetben, így elpusztul végső elgyengülésben. Támadni nem fog az a kutya akármilyen véreb is, ha a gazdájához van a legerősebb kötődése. Képtelen lenne rá..
2011. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

először szerintem megpróbálná a gazdája tudtára adni, hogy ő

éhes(biztos valamiképpen jelezné, a mienk is jelzi pl. ha elfogyott az ivóvize), ezzel elég sokszor próbálkozna, azt gondolná, hogy a gazdája megharagudt rá, nem szereti, szomorú lenne, szétrágna mindent a lakásban és meghalna..

a gazdiját szerintem semmiféleképpen nem támadná meg, de ha étel lenne a gazdi kezében, szerintem a kutya mindenképpen elpróbálná venni..

2011. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

19:38


Nem értem mire gondolsz.


Amúgy köszönöm az értelmezhető hozzászólásokat!

2011. jan. 7. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!