Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől fogyhat hirtelen a kutya?

Mitől fogyhat hirtelen a kutya?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy a bunda alatt érzem a bordáit. Annyit eszik mint máskor, eddig kis husi volt. Orvos látni fogja de most nagyon megijedtem.11 éves már, ez valami rossz előjele ugye?
2010. márc. 30. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
persze lehet hogy más a baj de ez a férgesség gyakori tünete
2010. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valóban lehet a kora miatt, sajnos, - az orvos majd alaposan kivizsgálja -, de az ilyesmi legáltalánosabban férgesség jele, az meg orvosolható/megelőzhető néhány tablettával, negyedévente.

Jobbulást neki.

2010. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de jelenthet nagyon rosszat is. Az én keverék kutyusom három hónapja pusztult el. Semmi előjele nem volt, csak hirtelen elkezdett fogyni. Kilenc éves volt, eleven, az öregedés nem látszódott rajta. Az orvos azt mondta, hogy béldaganat és kezelte. Sajnos hiába.
2010. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:
Ebben a korban már rosszabbul dolgozza fel a szervezetük a táplálékot. Nekem is volt kutyám, akit fiatal korában folyton fogyókúráztatni kellett, 11-12 éves kora után pedig ugyanannyit evett, mint előtte, mégis érezni lehetett a csigolyáit. Orvos mindenesetre nem árt, vitaminokat kaphat ha szükséges, de remélem hogy semmi komoly, ha más panasza nincs. Simizd meg a fejét a nevemben is!:)
2010. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nem kell a frászt hozni rá... az idős kutyák alapból is fogynak, kicsit összeesnek az izmaik a kevesebb mnozgás miatt és egyszerűen megváltozik a testalkatuk. Öregesek. Attól még lehet teljesen egészséges, csak idős már. Más a testösszetételük mint fiatalabb korukban.
2010. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem lehetséges, hogy bélférges. Az unokatestvérem kutyusa is jó kondiban van, de neki bélférge van, és soványka, pedig mindig rendesen eszik.
2010. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos már nem tudott tenni semmit az orvos. örökre elaludt :(:(:(:(
2010. márc. 30. 19:56
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Nagyon sajnálom! De hát mi történt? Ilyen hirtelen!
2010. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!