Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvaszt is lehet kozmetikába...

Kuvaszt is lehet kozmetikába vinni? Kicsit problémás eb, lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Nos, nem bírja az idegeneket, nem agresszív, csak nagyon félős. Vizet sem szereti, rögtön menekül, ha öntözünk. Viszont jó lenne, ha legalább néha megfürdetnék, meg megnyírnák szépre a bundáját, hogy pofás legyen. Olyan például van, hogy benyugtatózzák addig a kutyust? Hallottam ilyenről is.
2011. jan. 10. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne röhögtesd ki magadat, kuvaszt nem kell kozmetikába vinni.

Én javaslom kérj segítséget kiképzőtől, az okok megoldására.

Nyírni meg végképp nem kell, max kefélni.

2011. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan, neked most jó hogy benyugtatózzák a kutyádat és megkínozzák, csak azért hogy "kicsit pofás" legyen?... :/

Egyébként sem találsz egy kozmetikust se, aki ne vágna ki vele

2011. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én kutyám is fél a víztől, ha folyik a csap, szalad el. biztos valami trauma érte régebben, vagy nem tudom.


nem szabad slagozni stb.


lavór, meleg víz, kutyasampon, mosdókesztyű - mi így szoktuk. persze utána elszalad és rázza magát, és tiszta víz a lakás, de nem baj.

2011. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiállításra is fel szokták készíteni a kutyákat. A Netboardon van kuvaszos topik. Biztosan lesz ötlet, kihez viheted.
2011. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress olyan kozmetikát akik dolgoznak együtt állatorvossal is. (a nyugtatózáshoz, altatáshoz kell a doki)

Kuvaszt csak akkor érdemes kozmetikáztatni (és szerintem inkább nyáron amikor meleg van) ha nagyon elhanyagolt a bundája (ami a gazda hibája) és ha helyrehozza a kozmetikus utána Neked kell gondozni, hogy ne kelljen többet "kinozni".

2011. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!