Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy sárhegyi fésülése, fürdeté...

Egy sárhegyi fésülése, fürdetése kozmetikába mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Sárhegyi?
2011. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2011. máj. 3. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
az a szőrzet állapotától függ. De beszéld meg a kozmetikussal -nem is biztos, hogy elvállalják, a sárhegyi (sarplaninac) nem az a barátkozós fajta...Vedlési időben fésüld át naponta, különben meg ritkábban, egyéb kozmetikázást nem igényel a szőre (az esetleges időnkénti fürdetésen kívül).
2011. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na ma is okosabb lettem köszönöm!
2011. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem elég nyugodt barátkozós fajta.

Nem olyan mint pl. a kaukázusi.

2011. máj. 3. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:

kaus vagyok.


a fésülés nálunk komoly meló, általában több napot szánok rá, mert mindketten megszenvedjük. de fürdetni nem szoktam, nem tartom szükségesnek... szépen letisztul a szőre magától, csak arra kell figyelni, hogy ne filcesedjen vedléskor.

2011. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Neked is sárhegyid van?

Miért szenvedtek fésüléskor?

2011. máj. 3. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:

írtam, hogy kaus vagyok :)


azért, mert ha nem figyel rá az ember, akkor pikk-pakk filceket növeszt a kutya a kényesebb helyekre (hónalj, füle töve, farok, nadrág stb).

2011. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!