Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom nem tud kakilni,...

Tibids kérdése:

Kutyusom nem tud kakilni, szorulasa van. Nem engedi kozel magahoz az orvost. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A lenyeg, hogy mar 1x volt ilyen, akkor kin keserves hosszu probalkozasok utan sikerult elaltani (harap, nem engedi hogy segitsunk), hogy az orvos megvizsgalhassa. Valoszinuleg ezt o nagyon is megjegyezte, es most ujbol elojott a szorulas. Nem tudom mit lehetne vele csinalni, hiaba hivok orvost nem tud hozzaferni. Nem enged magahoz senkit sem kozel felek hogy engem is megharap. ha nincs a kezemben semmi akkor engedi hogy simogassam.


Tavaly azt mondta az orvos hogy a csonttol volt olyan szikla kemeny az urulek, azota nem kap csontot, ugy nez ki, hogy nem az volt hanem a szaraz tap.


Kellenenek otletek hogyan lehetne kezelesbe venni a kutyust.


Mar nem eszik, nem iszik.

Szerencsere meg jarkal.


koszi


2011. jan. 10. 16:43
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Sziklainé Kata, ez az eset utan erre mar en is rajottem.

Mivel hangsulyozom eddig az orvos is a csontot "hibaztatta". Viszont tapon el 2008-ota (nem csak, de azota kapja) es szeptemberben meg most volt neki gondja. Utanna kell neznem volt-e mar neki ez a fajta tapja. (muszaly valtani vele 3 honaponket mert utanna nem eszi meg, vagy volt olyan is hogy mar nem tudtam beszerezni azt amit szeretett, gondolom mar nem gyartjak)

2011. jan. 12. 12:21
 22/22 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ne tápot nézegess, hanem legalább addig, amíg gond van főzz neki jó sok lével.

A kutya a legjobb barát, meg családtag, meg stb. - egészen addig, amíg valami pluszt nem kell érte tenni... :-/

2011. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!