Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tök véletlenül neveltem...

Tök véletlenül neveltem olyanra a kutyám amilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes, de valahogy amint megkaptam egész kis korától kezdve imádtam felboritani és a pocóját megsimogatni, azt is nagyon sokat csináltam vele, hogy megfogtam két kézzel a kis pofáját és kicsit eröszakosan a szemébe néztem, de mindezt csak játékból :-) de mindig félrenéz... ezeket azóta is csinálom vele, imádom dögönyözni :-) már az elejétől kezdve bármikor belenyúlhattam a táljába kivehettem bármit ö csak "odébbállt" és hagyta, mostanába is ha már eszik és közelitek kicsit hátrébbmegy és vár hogy mit akarok :-D amikor látja hogy semmit akkor eszik tovább majd megfullad :-D ... Egyedül az a bajom vele hogy kicsit ugatós... Szerintetek akkor én vagyok a falkavezér? Lehet ez amiatt mert sokat boritottam fel, meg minden? ... Kiskorába még akarta harapni a kezem rágcsizni (most 8hós) de vinnyogtam neki mint a kiskutyák hogy hagyja abba, fájdalmat okoz (valami oldalon láttam ezt a megoldást) és arról is leszokott :-) Néha jól elkapom a grabancát és megrángatom ugy finoman :-D ... Foxterrier egyébként, csodáltam is hogy ilyen behódoló... :-D vélemények??
2011. jan. 12. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, és az elfelejtettem, hogy bármikor bármit ehetek vagy ihatok elötte max annyit csinál hogy néz... de egy nyösszenés sincs... :-) (L)
2011. jan. 12. 15:05
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván téged tart falkavezérnek, pontosabban inkább azt mondanám, hogy fél tőled, mert néha csak úgy "poénból" megrángatod és a földre taszítod... Téged is rángattak kiskorodban, ezért engedelmeskedsz a szüleidnek?! Akkor szabad esetleg lerántani a földre és a hátára fordítani, ha dominancia jeleit mutatja (mondjuk fekszik az ágyon, te odamennél és rád morog) Akkor azzal értésére adod, hogy te vagy a főnök egyébként nem kellene terrorban tartani szerencsétlen kutyát.
2011. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, te valamit félreértettél... én nem bántom öt, csak játékból eldöntöm, de magától fekszik el, szóval benne van a dologban... egyébként jön, össze vissza nyal, elötte utána közbe, elkisér még a wc-re is, nyüszit hogy jöhessen fel az ágyra- amit nagy bánatára nem engedünk, mi nagyon szeretjük öt, és jó húsban van a lelkem és olyan jó megfogni a nyaka mögött meg lapockái mögött a bőrt és játékosan megfogdosom, nem jó szó rá a rángatás... de ez jutott eszembe elöször, egyébként nem hogy fáj neki, fel se ébred rá...
2011. jan. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!