Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha eddig nem neveltem a...

Ha eddig nem neveltem a kutyámat lehet?

Figyelt kérdés
A kutyám júli 15.-én lesz 2 éves nagyon el van kényesztetve és nem hallgat rám ha nem úgy van ahogy ő akarja meg sértődik és hetekig kell neki puncsolni hogy odajöjjön hozzám.
2011. jún. 23. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, e4gy dolgot mondok, sohasem késő. Legyén szigorú,következetes. Ágyra nem mehet fel,ha megunja a sétát és lefekszik, ne vedd dölbe.

Kistestű?

2011. jún. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehet.
2011. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze kistestű és nagyon szeret velem aludni van neki egy pokróca de azt nem igazán szereti így velem alszik
2011. jún. 24. 00:01
 4/13 A kérdező kommentje:
ráadásul úgy bánok vele mint egy babával :)öltöztetem meg minden jah amugy spániel
2011. jún. 24. 00:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Oltozteted? :O

Na akkor most komolyodj meg es alakits ki vele egy egeszseges kutya-ember kapcsolatot.

Ajanlon figyelmedbe Jan Fennel konyvet!

2011. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
leírtad h mit rontottál el. Ő egy kutya, és nem egy baba. Úgy is kell viselkedni vele, mint egy kutyával, akármekkora testű. Állíts fel szabályokat, légy falkavezér, ez kortol nemtől függetlenül az esetek 99,9%-ában működik, nálatok is fog.
2011. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

MÉG SZÉP?HOGY ELKÉNYESZTETVE ÉRZI MAGÁT!!!!

Télen max egy kis kabátka,semmi más...de az is csak akkor,ha fázós. Ne aludj vele...séta után egyen mindig,és ha csinál valami rosszat érd tetten és egyet kaphat az orrára nyugodtan...egy kicsit,semmi baja nem lesz tőle...

meg abba sem fog belehalni, ha nem öltözteted.

2011. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a séta után evést úgy gondoltam, hogy utolsó séta után kapjon enni,miután le lett mozgatva,úgymond jutalom gyanánt jár neki a kaja,meg kell dolgoznia érte.
2011. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy spániel...a spániel nem is öleb >< hacsak nem king charles.
2011. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is spánielem van tényleg könnyű elkényeztetni!

Nagyon sürgősen hagyd abba a túlszeretgetését!

Csak akkor kapjon kaját miután te ettél (előtte!) aztán v.mit meg kell csinálnia pl:leül, lefekszik vagy valami ilyesmit.

Ha megsértődik ne te kérj "bocsánatot" tőle hanem ő tőled egyszerűen ne foglakoz vele.

Nálunk az etetésnél mind a 4 kutyának a tányéroktól legalább 1 méter távolságban kell várnia mikor kaja idő van (egy negyed órával hamarabb oda ülnek mint kéne) mikor leteszem nekik a kaját akkor pedig le kell ülniük feküdniük pacsit adniuk és csak utána ehetnek.

Tehát azért mert aranyos meg rád néz azokkal az édes spani szemekkel azért nem kell gyereknek tekinteni!!

2011. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!