Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek bántaná a gyereket...

Szerintetek bántaná a gyereket? Mert szerintem nem

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kan Dobermannom és egy 2 hónapos gyerekem. A ház elég tágas ezért télen általában bent van. Már többen is mondták h nem kéne engedni a kutyát a gyerekhez mert bántani fogja. Nem tudom miért mondják..járt suliba, foglalkozunk vele, nem igazán agresszív és a másik gyereket se bántotta soha. Amikor gyerek közelbe van a kutya mindig van ott valaki. Mi a véleményetek?
2011. jan. 12. 20:33
 1/3 Eliza97 ***** válasza:
sztem se bántaná
2011. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a kutya megfelelően van szocializálva (a leírtak alapján ez a helyzet), és mindig van ott valaki, akkor szerintem nem lesz baj.
2011. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy bántaná!

Újak neki a szagok még. Érzi ő h még "kölyök" és a kölyköket ugyebár nem bántják. Idő kell míg megszokja majd, de nem lesz semmi baj. Csak hagyjátok h ismerkedjen az új körülményekkel (szagok, sírás stb)

Az én kutyám pl ugatta a keresztlányom. Aztán eljött a 6 hónapos kor amikor már mászott, volt formája, kezdett kialakulni. Azóta védi. Állandóan ott fekszik ahol a kiscsaj van, ott nyüzsög körülötte, de sosem jutott volna eszébe bántani.

2011. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!