Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek után mit csináljak?

Ezek után mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ott ahol lakom, sajnos nagyon sok kóbor kutya van. Tegnap a szuka kutyám fölfedezett egy lyukat a kerítésen, ahol átbújt aznap kétszer is a szomszédba, ahol össze futott egy kóbor irdatlan ronda kannal. Nem tudunk arról, hogy a kuty tüzelne, de eddig még sosem szökött el, és amikor kinéztünk az ablakon, éppen meghágta a kant. Ezek után rohantunk ki, hogy vissza hozzunk. A kan elmenekült, és nem tudtuk lefotózni.

Ma, amikor jöttem haza, össze futottunk a tegnapi kannal, és egy jó pár fényképet sikerült is csinálnom róla, amin minden tulajdonsága, a sárga nyakörve látszik, egyszóval eléggé fölismerhető képek lettek.

Szerintetek tudok valamit csinálni, vagy kideríteni ezekkel a fényképekkel?????


2011. jan. 13. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha megtudod ki a gazdája, beperled őt gyerektartásért?
2011. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ivartalanítsd a szukát! Semmi szükség egy keverék alomra, így is dugig vannak a menhelyek!!!
2011. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

,,Tegnap a szuka kutyám fölfedezett egy lyukat a kerítésen, ahol átbújt aznap kétszer is a szomszédba"


Szerintem örülj annak hogy a szomszédod nem intézte el a kutyád. ( jogos lett volna )


Ne fényképeket kattints hanem vidd el a kutyád a dokihoz.

Max. 72 óráig lehet injekció formájában esemény utánit beadatni.

Ha összeragadtak a kutyák akkor tuti hogy lesznek kölykök.


Lehet hogy nem vettétek észre amikor tüzelni kezdett, és az is lehet, hogy csendes ivarzás volt, aminek nincsennek tünetei se.

Szal vagy ivartalanítsd, vagy adjatok be neki esemény utánit.

2011. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján a szuka "meghágta" a kant. Ebből a felállásból még sosem született kiskutya.
2011. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mutatsz egy képet a ronda kutyáról és a te kutyádról???

Csak kíváncsi vagyok.

2011. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyszer: rendes kerítés! foltozni, magasítani, gyorsan!

másodszor: szuka kutyát ivartalanítani. ha meghágták, ha ő hágott, tök mindegy, rosszul nem jár vele.

harmadszor: mit akarnál kideríteni a fényképekkel? :D

2011. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huh ezt nem hiszem el... Teljesen mindegy hogy összeragadnak e vagy nem! Ez nem függ össze azzal, hogy lesz e kiskutya.... még mindig vannak itt olyanok akik ezt nem tudják? nyissatok már ki egy kutyás könyvet!
2011. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!