Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 óra mozgás elég egy yorkinak...

1 óra mozgás elég egy yorkinak naponta? 2x fél óra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ennyi mozgás semmilyen kutyának nem elég!
2011. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kevés egy terriernek.
2011. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kevés
2011. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

akkor így járt :)

nekem még sok is

2011. jan. 14. 17:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem!! nem! nem!és nem! nagyon kevés. Meg ő is szeretne kint ugrálni,szagolgatni,ismerkedni,és erre fél óra kevés...nagyon. Kb 3szor 1 óra!! reggel,délután,este. Leglább az esti séta legyen hosszabb,fáraszd le,mert hiperaktív lesz napközben,aztán rág,rongál. Vagy 4szer félóra,ahogy ráérsz. Majd meglátod hogy jobb időben be se akar majd menni. Persze esőben elég annyi,hogy gyorsan kipiselje magát.
2011. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha napközben is foglalkozol, játszol vele, elég ennyi.


Az azért nem mindegy, hogy az a fél óra póráz nélküli séta lenne, vagyis futkározhat vagy végig pórázon lenne.

2011. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Morfologus ***** válasza:
simán elég és igy nem fogyaszt annyi áramot se
2011. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"nekem még az is sok"

Neked nem való a kutya! nem elég neki 1 óra séta! így össze vissza be fog csinálni a lakásba. Ágyra,szőnyegre stb... kell ez neked? sőt jó büdös is lesz bent + takarítás folyamatosan. Nem éri meg levinni? Minek neked akkor kutya,ha nem érsz rá vele foglalkozni? villogni? és mi lesz ha pl beteg lesz?behány? Mellesleg próbáld ki,hogy naponta csak 1-szer pisilsz. na te se bírnád ki. Én is azt mondom,min 3szor félóra,de ő neki kicsi a hólyagja,szóval kb 5ször is elviselné hogy lehozd.

2011. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem kötelező kutyát tartani!!!

Egyáltalán minek neked kutya?

2011. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

azért mert csak

én is szeretnék sok mindent de nem habostorta

2011. jan. 14. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!