Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta mennyi mozgás kellene?

Naponta mennyi mozgás kellene?

Figyelt kérdés

Mondjuk kalóriába vagy időben vagy távban? Én futok minden nap de nem tudom hogy elég mozgás e ez? Csak futni szeretek, a torna nem az én kedvencem.


Le akarok fogyni 5 kilót, diétázni nem diétázok, csak egészségesen eszem: zöldségeket és gyümölcsöket rengeteget mert nagyon szeretem, húst, halat, rizst stb. kenyeret is szoktam (barna, magvas) majdnem minden nap. Édességet nem mert azt nem szeretem. Nem akarok rohamosan fogyni, mondjuk fél kilónál többet semmi képen egy héten, hogy a szervezetemnek ne ártsak. Napi mennyi futással tudom a fogyást segíteni?


2011. ápr. 9. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Tegyük fel vagy 60 kiló, akkor mondjuk napi 6-7km az eléget 500kcal körül, az heti fél kiló mínusz.

Persze csak akkor, ha jó az étrended, megfelelő a fehérje bevitel stb.stb.stb.stb.stb.

2011. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!