Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Értek az állatok nyelvén!...

Értek az állatok nyelvén! Hogy lehet? :-O

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, mert igaz. Látom a kutyán vagy bármilyen állaton, ha rosszul van és már nem biztos, hogy megéli a holnapot. Mindent tudok az állatokról és nem tanultam róluk. Úgy értem, hogy ránézek és értem, hogy ezt a mozdulatot vagy bármit amit csinál miért teszi. A szüleim is mondják, meg a város, hogy én lassan megtanítom őket beszélni. Pedig komolyan értem őket, és nem viccből írtam. Értek a kutyapszichológiához is. Pedig csak Cesar Millan-t néztem meg párszor. :-O Hogy lehet ez ?
2011. jan. 15. 17:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
65%
jé, a magyar Dr.Dolittle
2011. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%
ugyan kérlek, nem csak más állatokkal, ennyi nekem is megy amit felsoroltál, meg még jó pár embernek a világon elhiheted. és én is tudok más állattal bánni, nem olyan nehéz.
2011. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
34%

Tündérbogár, fogd fel és emészd meg, hogy semmi misztikus nincs a képességeidben. Empátia kérdése mennyire értesz meg egy állatot, mennyire tudsz vele bánni. Neked valószínűleg nagyon jó beleérző képességed van, empatikus vagy, ezért jól érted az állatokat, stb.

Akármilyen állatról van szó, az empátia az, amivel közeledik az ember feléjük. Van, akiben nincs, van, akiben van. Örülj neki, hogy te ilyen állatszerető vagy. nyilván az állatok is megérzik rajtad, és közelednek hozzád, ugye? Mert ezt az állatok megérzik, jót akarsz-e, vagy sem. Velem is így van, kutyával, macskával, lóval, hörcsöggel, mindennel.

A kutyapszichológia egy bonyolult szakma, azért az, hogy tudod, mikor szomjas a kutya, vagy mi idegesíti, még nem pszichológia, de ha ilyen jóérzéked van, esetleg tanulj ezen a vonalon.

2011. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Ez nem túl nagy szám. Én is értem őket ennyire és még azt pojáca Millan sem néztem soha..
2011. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 szamóca. ***** válasza:
aaaz az Dr.Dolittle. arra godnoltam én is.
2011. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
persze, ránézel te is és már tudod is, hogy mi van egy idegen kutyával.... de jóó
2011. jan. 15. 19:15
 17/37 anonim ***** válasza:
49%
Mert azt hiszed, hogy ehez csak te értesz?? Elég sok mindent le lehet olvasni egy állat arckifejezéséből és sok mindent meg lehet állapítani a viselkedéséből.
2011. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy tudod mi van vele? Én is látom, ha egy idegen kutya örül, vagy fél.

A kutyák épp az őszinteségük miatt nem olyan bonyolult lelki világúak, a legtöbb ember meg tudja állapítani a kutyák hangulatát.

2011. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Figyu, én nem ítéllek el meg semmi, de túlzol. Vannak olyanok akik meg sem próbálják megérteni egymást a kutyájukkal. Viszont több mint valószínű hogy akik ide írták hogy ők is tudnak, az nem lehet hazugság. Én is szelidítettem már olyan kóbor kutyát ami mindenkit letámadott. Meg kell találni az összhangot!
2011. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
sztem nem mindinki tud, pl.: egy papagájról leolvasni .... :))
2011. jan. 15. 20:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!