Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Értek az állatok nyelvén!...

Értek az állatok nyelvén! Hogy lehet? :-O

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, mert igaz. Látom a kutyán vagy bármilyen állaton, ha rosszul van és már nem biztos, hogy megéli a holnapot. Mindent tudok az állatokról és nem tanultam róluk. Úgy értem, hogy ránézek és értem, hogy ezt a mozdulatot vagy bármit amit csinál miért teszi. A szüleim is mondják, meg a város, hogy én lassan megtanítom őket beszélni. Pedig komolyan értem őket, és nem viccből írtam. Értek a kutyapszichológiához is. Pedig csak Cesar Millan-t néztem meg párszor. :-O Hogy lehet ez ?
2011. jan. 15. 17:27
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
íRJ KONKRÉT PÉLDÁKAT, SZTORIT,NE KUTYÁVAL,HANEM VALAMI MÁS ÁLLATTAL KAPCSOLATBAN.
2011. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Há már nem azért de az állatokon mindenki látja ha már nem éli meg a holnapot főleg ha betegség miatt és az állat viselkedésén is látszik!

Amúgy minek irsz ki ilyen szükségtelen kérdést? Mintha menő lennél hogy bemeséled magadnak hogy értesz a nyelvükön!

És ha szereted az állatod sokat vagy vele egy idő után megismered és úgy fogod érezni mintha értenél a nyelvén :D

2011. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Régen én is olyan voltam, hogy hú értek az állatok nyelvén. de ez csak egy álom világ volt. Én is tudom hogy mikor akarnak menni a kutyáim wc-re és még azt is tudom hogy mikor éhesek a halaim :) ráadásul engem egy kóbor kutya nem támadott meg, miközben mást meg igen :) a halaimon látom mikor boldogak :))) azt hiszed te egy csoda bogár vagy, közbe nem te is egy átlagos ember vagy.. és hogy kiírod ezt a kérdést ez csak amolyan rájátszás hogy menő legyél.. :)
2011. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 IGCM ***** válasza:

Egy,ettől ne mértesz az állatok nyelvén mertha igen akkor én is x)

Csak odafigyelsz rájuk és tudod mire hogyan reagállnak mint mindenki más aki sokat foglalkozik állatokkal.

CM-et nézted?!....Há és akkor mívan az ő tv műsora jó nagy csalás,persze van benen igazság is de attól nem leszel zseni...

2011. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 IGCM ***** válasza:

Ja és egyébként etológiának hívják amti csinálsz x)


És képzeld én is tudom ha ránézek bármilyen állatra,hogy milyen kedve vagy milyen állapotban vagy épp mit miért csinál.

Egy idegen kutyáról vagy macskáról..stb is megállapítom milyen jellemű kb,mire lehet nála számítani mire hogyan reagáll....

Ja és iylet ne mondj hogy értesz a kutyapszichológiához mível az még egy alakúló ágazat ráadásúl ilyet el se hinnék max ha oylan szinten foglalkozol kutyákkal mint én....Lehet aaz egyik kutyuskámnak lenne egy-két szava ehhez mikor leszedi a karodat mível rossz idegrendszerű vad és nem szereti az idegeneket,több éves terpáia ellenére,"csak" kondrolálható és szófogadó...de veled biztos leűl teázni ha elmondod neki nem akarsz tőle semmitse XD

2011. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

De jó neked. Van egy könyv, az a címe, hogy Az állatok beszéde, és ott le van írva, hogy ez hogyan lehetséges.

Ezzel a 'képességgel' születünk, csak a társadalom kiöli belőlünk. Abban a könyvben le van írva, hogyan kell visszaszerezni, de nekem még nem jött össze, de látva, hogy vannak még olyanok, mint Te is, erőt veszek magamon, és türelmesebb leszek.

Köszi, hogy írtad ezt a kérdést.

Itt egy link, ha érdekel a könyv:

www.konyv.tuja.hu/newsdesk_info.php?newsdesk_id=385

2011. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Azt a rohadt...Mikor találkoztál kígyóval,aki elárulta neked egy kúszásból,hogy mit akar?

Ezt már bebuktad...Nem tudsz magyarázatot adni :D

2011. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!