Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tápról? Etet valaki ezzel?

Figyelt kérdés

Josera pure lamb & rice

Összetétel: bárányhúsliszt, rizs, kukorica, kukoricaliszt, élesztő, répapép, ásványianyag.


Nyers fehérje % 21,0

Zsír ( éter kivonat) % 11,0

Nyers rost % 3,0

Nyers hamu % 8,0

Kálcium % 1,8

Foszfor % 1,1


2011. jan. 16. 02:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is ezt eszem, és az égvilágon semmi bajom tőle.
2011. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy mennyisgében taláható benne kukorica, ami a kutya számára semmit sem ér, nem ajánlom személy szerint keress másik tápot.
2011. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
keveslem a fehérjét, és szerintem is sok a kukorica (az a jó, ha egy gramm sincs benne :P )
2011. jan. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem. És tudnátok olyan tápot ajánlani, amiben nincsenek benne a fő allergének (csirke, szója...), de nem veri az eget az ára? Jelenleg Acanára és társaira nem futja, majd ha kicsit rendbe jövök anyagilag, szeretnék erre ráállni, de addig is kéne valami.
2011. jan. 16. 17:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak olyan tápot, amiben valóban nincs csirke és a várakozásodnak megfelelő húsfehérje van benne, nem kapsz "olcsóért".
2011. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Joserával etetek és több ismerősöm is - köztük tenyésztő is - és teljesen jó kondiban vannak tőle a kutyáim, pedig sport kutyák. Ebben az árkategóriában én nem találtam ennél jobb beltartalmú tápot - de javítson ki bárki aki igen. Persze aki megengedheti magának az etessen Acanával vagy Orijennel...de nem mindenkinek olyan vastag a pénztárcája, hogy egy 15 és egy 25 kilós kutyát ezekkel etessen nap mint nap.. De azt már megszoktam h ezen az oldalon csak ezzel etetnek az emberek és aki nem ezt teszi az hülye és rosszat akar a kutyájának....
2011. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni, hogy mennyibe kerül a Juniornak kg-ja?
2011. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Van ez: [link]

Ez a tápfutárnál 12 ezer/20 kg.

[link]


És van ez: [link]

Szintén ott 10 ezer/15 kg.

[link]

2011. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Josera nem egy nagy Was ist das, vannak jobb tápok is, hasonló árfekvésben.

Az a rohadt kukorica benne van a Junior és Puppy tápjaikban, csak ezért sem ajánlom, amelyik gyártó nem képes arra,hogy felismerje, hogy kukorica kutyának NEM attól ne vegyünk terméket és majd rájön.

Nem azt mondom, hogy ACANA-t az ORIJEN -t és a Tast of Wild-t kell venni boldog- boldogtalannak, csak elvárható lenne minden gyártótól, hogy jobban figyeljen,de csak egy ici-picit oda a kutya táplálkozási igényeire.

2011. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor tessen parancsolni, lehet mondani olyan tápot ami 7000-9000 ezer Ft/15 kg és jobb beltartalommal bír. Az esetben komolyan váltani fogok.... (jelzem az acana nem ér mert 2szer annyiba kerül :o))
2011. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!