Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Orijen...

Mi a véleményetek az Orijen tápról? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi azoktól akik ezzel a táppal etetik a kutyusukat. Köszi.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk csakis pozitív tapasztalatunk van az Orijen-nel kapcsolatosan.

Van egy olyan kutyusunk, aki semmilyen más tápon nem hajlandó megenni, csak az Orijent. Kipróbáltunk már minden mást, és csak ezt ette meg.

Sokan dícsérik a Hathalas Orijen-t. Nekünk az már nem jött be annyira, mint a sima. Talán a sok haltól azt már nem ették annyira. De persze ezt kutyája válogatja.

2009. ápr. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is Orijennel etetek, a 6halas tápjával, és nagyon meg vagyok elégedve. Gyönyörű a szőrük, fényes, a kedvük pedig kiváló. Felváltva szoktam etetni az Acana tápokkal, amióta azok megújultak.

Tapasztalatom az, hogy vedlési időben könnyebben szabadulnak a szőrüktől, nem húzódik el olyan sokáig.

2009. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Pár hónap múlva veszek egy kiskutyát, és ezt a tápot néztem ki. Tudom hogy először azzal kell etetni amit a tenyésztő ad.

Nekem az Orijen a legszimpibb. A magas fehérjéről mi a véleményetek?

2009. ápr. 10. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orijen nagyon jó táp és pont a magas fehérje tartalmára van szükségük a kutyáknak, elvégre is ragadozók. Viszont nekem azért nem lenne jó mert nagy a kutyám mozgásigénye és szénhidrátra is szüksége van, az orijen pedig gabonamentes.
2009. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!