Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tápról? Etet valaki ezzel?

Figyelt kérdés

Josera pure lamb & rice

Összetétel: bárányhúsliszt, rizs, kukorica, kukoricaliszt, élesztő, répapép, ásványianyag.


Nyers fehérje % 21,0

Zsír ( éter kivonat) % 11,0

Nyers rost % 3,0

Nyers hamu % 8,0

Kálcium % 1,8

Foszfor % 1,1


2011. jan. 16. 02:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Csak egy picit utánanéztem így hirtelen... A RCtól kezdve, a Eukanuban, a Belcandon, a Profineon át, a Pro Palnig (a teljesség igénye nélkül, amiket néztem) mind 2-4dik helyen szerepelteti az összetevők között a kukoricát. És ezek mind 14-18 ezer/15 kg-os tápok.

Ezek után én nem gondolom, h jobb összetételűt lehetne találni a Josera árkategóriájában.

De azt még mindig tartom, h ha mutatsz egy ilyet esküszöm átállok.

2011. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen olcsón ( 7-9k HUF/15kg ) táp kukorica nélkül.
2011. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor miről beszélünk???

Ezt te írtad:

"Josera nem egy nagy Was ist das, vannak jobb tápok is, hasonló árfekvésben. "


Ezekre lennék kíváncsi, ugyanis én is a legjobb táppal szeretnék etetni amit még megengedhetek magamnak. Sajnos 10 ezer Ft/15 kg felett nem tehetem meg.

(bár ahogy látom az afölötti tápokban is ott figyel a kukorica...amelyikben meg nem azt aranyárban mérik)

2011. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Na igen, én is erre lennék kíváncsi. Tényleg még a szuperprémiumnak mondott tápok legtöbbjében is van kukorica. Most kaptunk egy RC tápmintát érzékeny (!!) kutyák számára, hát a búzától kezdve a szójáig minden van benne.

Szóval akkor visszatérve a kérdésre: tud valaki jobb tápot kb. 10ezer ft/15kg árfekvésben?

2011. jan. 18. 17:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Persze, megértem, hogy abban az esetben, ha valakinek van 1-2 nagyobb testű kutyája akkor a drága tápok etetésével rámenne a gatyája. Nekem a 10kg kutya estében mondjuk Acana nem akkora gond, mert nem eszi akkor nagy mennyiségben.
2011. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán ez volt a kérdés... hanem az h azt írtad, h van a Joseránál sokkal jobb táp, hasonló árfekvésben. MELYEK EZEK???
2011. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!