Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele? (Kérdésed...

Mit csináljak vele? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A kutyám állandóan labdázik /jack russel terrier / már simogatni se enged senkit csak engem mivel gazdája vagyok ! Nem tudom eldugjam előle a labdát vagy mit csináljak vele?
2011. jan. 16. 09:45
 1/3 A kérdező kommentje:
jah a labda semmiből nem maradhat ki mondig jönnie kell mindenhova a kutya képes 2 órát is előttem ülni h dobjam el neki !
2011. jan. 16. 09:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy kicsit labdafüggő lett szegényke. :S

Én ezzel kapcsolatban nem tudok tanácsot adni, de szerintem tegyél fel egy kérdést a [link] fórumban, itt elvileg szakértők válaszolnak neked.

2011. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Labdafüggő lett a kis "hülye"!

Tökítsd el a labdát egy időre, elfogja felejteni egy idő után. Csak egy bizonyos ideig engedd labdázni, utána megint tedd el. A terrierek, mivel vadászkutyák, a vérükben van a zsákmányolás, és a játékok megrázása.

Azért vigyázz vele, mert pszichésen is belecsavarodhat a kis Jackied. Itt a szomszédban is van egy Jack Russel Terrier, félig lakásban, félig kint tartják,vele is az a baj, hogy egy kicsit idegileg kivan. Mindenkit megugat, morog.

2011. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!