Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak olyan honlapok/gazdik,...

Vannak olyan honlapok/gazdik, akik nem törzskönyves berni pásztorkutyát tenyésztenek és később eladnak?

Figyelt kérdés

Már elég régóta szeretnék egy ilyen kutyát. Internetes keresőkben viszont csak százezres tételekben,tenyésztőktől lehet venni. Nekem nem lenne fontos (sőt!) hogy a felmenőinek legyenek törzskönyvei,a kutyának sem,mert tudom,hogy azt kell megfizetni. Nem akarok vele kiállításra járni,csak hobbi szinten szeretném tanítani,tartani. Légyszi,ha tudtok valakit,akinek vannak ilyen kutyái vagy esetleg tudtok ajánlani oldalt,ahol ezt részesítik előnyben,segítsetek!

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. jan. 17. 18:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalat!
2011. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Előző! Jól teszed, hogy inted a vásárlókat attól a helytől...sajnos sokan mégis elhiszik a bebeszélt dolgokat és hoznak onnan bernit. Utána meg járhatnak vele az orvoshoz... szóval kedves kérdező, fogadd meg a tanácsot, és NE vegyél onnan kutyát.
2011. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bár írhatnám az ellenkezőjét. Bedőltem én is és megjártam! Sajnos!
2011. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást, megfogadom a tanácsot. Egyébként egy helyi tenyésztőtől vásárolunk, de jó , hogy személyes tapasztalatok alapján kiderült, onnan nem érdemes kutyát venni. Köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 14. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!