Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám, az anya...

Van egy kutyám, az anya 100%malinois az apa német juhász 7 hónapos dem ég nem ált fel a füle teljesen (70%) áll fel fog még álni neki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolod, ha másként kérdezel, akkor azt a választ kapod, hogy ----de, holnap már áll a füle?
2011. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem csak utána jártam hogy fajtiszta e.és hogy ez nem e befolyásolja
2011. jan. 18. 11:43
 3/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
Mivel mind a két fajta álló fülekkel rendelkezik. A kölyöknek legkésőbb 6-hónapos koráig fel kellett volna állnia a fülének. De ha ez nem történik meg akkor valami besegítéssel. Mivel a te kutyádnak 70%-ban áll, akkor mésztartalmú étrendet kell neki adni.
2011. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tuti hogy fajtiszta, csak nem fajtatiszta! :D Mivel keverék xD Olvastam az előző kérdésed, hát neked nem való kutya! Minek egy keveréket szaporítani??? Menhelyeken van több 1000 németjuhász keverék.. Istenem! És a füle valszeg kajla marad.
2011. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
39%
Meg ami még fontos a kutyát olyan helyre is vigyed ahol még nem voltál vele azért mert egy ismeretlenebb helyen jobban hegyezi a fülét vagyis jobban használja.Egy ingerszegény környezettől is előfordul, hogy a fül nem áll fel.
2011. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 12:14-nek.

Nem ő szaporít, hanem a "tenyésztő" adta oda neki ilyen feltételekkel. Tipikus..... sok a szuka, kevés a hely, de a kölyök kell a piacra.

2011. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak annyit tehetsz, zöldkagyló-kálcium, és várakozás. Szerezhetsz fülsablont mellé, amit beszoktak ragasztani.
2011. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

12:21-es! Az előző kérdésében olvastam hogy ilyen feltétellel kapta a kutyust:

"helyhiány miatt kaptam,majd egy kölyköt kell vissza adnom.kiderítettem az az anya 100%mali, az apa német juhász,ez lehet a baj a "fülével"?"


Tehát ő is tovább szaporítja.. :(

2011. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Munkakutyásoknál előfordul, hogy egy top malit rátesznek egy top nj-ra. Nem nevezném szaporitásnak. Én is láttam már ilyen almot, nem voltak egyszerűek!!
2011. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor mi? Egyszerűen a piac kiszolgálása. Mert épp ilyesmikre van igény.Éles munkára megfelelő egyedek összeengedése, hogy a két fajta használható tulajdonságai lehetőleg egy egyedben meglegyenek.

Aki valóban dolgozik a kutyával, annak mindegy, miből van, csak működjön. Lehetőleg nagyon jól. De ez nem tenyésztés.

2011. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!