Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi baja van a...

Szerintetek mi baja van a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Ma reggeltől kezdve a kutyám olyan érdekesen krákog:(Olyan mintha megakadt volna valami a torkán és azt próbálná felköhögni,de közbe hányt is,és még mindig csinálja.Szerintetek valami súlyos baja van?
2011. jan. 18. 20:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

20:29-esnek!Köszönöm szépen hogy ezt így leírtad:)De ez tényleg igaz!Imádom a kutyámat,bármit megtennék érte és tényleg nem azért nem vittem el orvoshoz mert nem érdekel hogy mi van vele,de ma is reggel 6-óta még most estem haza 8 fele,és azért kérdeztem itt tőletek hogy mi baja lehet mert már tiszta ideg vagyok hogy mi lehet a baja,hogy remélem nem súlyos!De holnap az lesz az első gondom hogy elviszem orvoshoz!!!

Köszönöm mindenkinek a válaszát:)

2011. jan. 18. 21:10
 12/13 anonim ***** válasza:
Addigis annyit tudsz tenni, hogy nem adsz neki semmi száraz ételt, és esetleg itatsz vele egy kis kamilla teát (ha már ivott és tuti nem allergiás rá), aztán az orvos majd holnap megmondja mi a teendő.
2011. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megfázott és köhög.Vidd orvoshoz mert könnyen tűdőgyuszi lehet belőle.Mérj hőmérsékletet nála.39 felett láz.
2011. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!