Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tud meglenni nélküle...

Miért nem tud meglenni nélkülem a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos dobermannom, és állandóan a nyomomban van :) Akárhová megyek, ő követ. Én foglalkozok vele a legtöbbet. Ma is pl délelőtt aludt, bementem a fürdőszobába, képes volt utánam jönni és lefeküdni a fürdőbe, csakhogy ott lehessen velem.
2011. jan. 19. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja nincs.Nagyon kötődik hozzád. Inkább örülj neki.

Nekem is ilyen a kutyám kiskora óta és már 5 éves :) megszoktam , bár néha idegesít ,hogy ,majdnem hasra fekszek miatta. De jó érzés ,hogy valaki ennyire szeret és ragaszkodik hozzám.

2011. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
Minden olyan kutya amelyik kötődik a gazdájához a lakásban is igyekszik olyan helyre feküdni ahol a gazda a látómezőben van. Nagyon is normális dolog.
2011. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez annyi, hogy valamit nagyon jól csináltál és jó gazdi vagy! :) Ragaszkodik hozzád, de nagyon. Én kutyum is ilyen (ő 9 hónapos). Ha kint megyek valamerre mindig a nyomomba van és vagy rálépek a lábára vagy majdnem orraesek, de szerintem nagyon aranyos tőle. Kölcsönösen imádjuk egymást :) és grat a kutyushoz :))
2011. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!