Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Trixie fésű van olyan jó,...

A Trixie fésű van olyan jó, mint a furminátor?

Figyelt kérdés
Na el is magyarázom.Itt a gyik-on nagyon ajánlották ezt a furminátort.Megnéztem valami videót a netten róla,és elég meggyőző volt az eredmény.Bementünk(Németországban) egy állatos boltban és furminátort kértünk.Nem volt,de a hölgy megmutatott egy ugyanolyan működésű fésűt,levehető fogakkal stb.,a Trixie cégtől.Ez is jó lenne vajon?Használ valaki ilyent?Az ára valami 2o euro körül van.Köszi.
2011. jan. 19. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a furminátoromat 11 euróért vettem ebayről, de mostmár bárhol kapsz 4000-5000 Ftért - barátnőm tőle vette: kisfufu@gmail.com


Amit írtál nem ismerem, de ha ugyanolyan jó is mint a furminátor, drágább.

2011. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát volt mondjuk olcsóbb is,de engem a legnagyobb méretű érdekel.A kisebbek valamivel olcsóbbak.Köszi a választ.
2011. jan. 19. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
furminátor mindenképpen!nekem az van,mást nem is vennék és vaterán van 4000-ért,szóval nagyon megéri,mivel boltban 10alatt nem nagyon vannak
2011. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!