Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az Erdélyi Kopó...

Mit gondoltok az Erdélyi Kopó kutyáról?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen kutyát venni mert sok jót hallottam róla és kinézetre is tetszik nekem.Kertes házhoz kellene és nagy udvarunk van.Szerintetek jó házőrző?És családi kedvencként is lehetne őt tartani?Előre is köszönöm a válaszokat:)
2011. jan. 19. 22:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát:)Sokat segített:)

És még annyit szeretnék kérdezni,hogy tényleg nagyon nagy a mozgásigényük?Mert én futtatni,meg ilyen helyekre nem tudnám elvinni,sajnos nincs időm rá:(Ha csak az udvaron tartanám és ott játszanék vele meg meg minden ilyesmit,akkor nem lenne nyugodt kutya?

2011. jan. 21. 16:29
 12/17 anonim ***** válasza:
Legyen szabad az udvaron, de azért időnként vidd el sétálni is.
2011. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Utana tudsz nezni a:www.kutya-tar.hu/erdelyi-kopo -n!
2011. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Kiskutyákat itt is lehet kapni:

[link]

2011. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Bocsánat,az előbb rossz honlapot adtam meg.Próbáltad az internetre már beírni,hogy:eladó erdélyi kopó kiskutyák?
2011. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Az erdélyi kopó magának való kutyus...

Nagyon szeretem, de viszont ha egy kis családi kedvencet keresel nem jó kutyát találtál. Nekem egyáltalán nem apportíroz de jól elvagyok vele. hatalmas mozgástérre van szüksége. családi kedvenc? nem hiszem. :( de ha házőrzésről van szó akkor aztán beindul. Én ha nem ismerném és este hallanám vagy látnám úgy beszarnék hogy hazáig futnék. :D

2015. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha csak az udvaron tartanád és ott játszanál vele, az nem lenne sajnos elég! Ez még egy belassultabb fajtának is kevés, mert nagyon megunja az udvart. Az erdélyi kopónak meg átlagnál magasabb a mozgásigénye, a kiállítások ellenére is megőrizte ősi erejét, természetességét.
2015. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!