Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etetitek a kutyátokat?...

Mivel etetitek a kutyátokat? Mi az amit nagyon szeret?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 09:50
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nemtudom, hogy más kutyák szeretik-e, de az enyém él-hal a nyers és a főtt tojásért. :) (Egyébként néha virslit is adok neki, azt is nagyon szereti.)
2011. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Virslit enyém is szereti, a párizsit is. Tojást is gyakran adok neki, mindenféle állapotban, aztán rizses csirkemájat, vadhúst. Gyakorlatilag mindent megeszik. Nem nagyon válogat.
2011. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Eukanuba tápot vagy pro pacot keverve konzervvel ! Vagy főzünk nekik husit ! NAGYON SZERETIK !!!!!!!!!
2011. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A száraz kenyérhajat imádja :)
2011. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 hell-ikon ***** válasza:
100%

Etetés: házi koszt + táp kombinációja


Amiért megőrül: hal és a sajt (ez utóbbi kifejezetten házi készítésű, normálisan érlelt lehet csak, a bolti gyors érlelésű és aromásított szarokat nem eszi meg)

2011. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
en lazacos tapot adok a kutyimnak,nagyon szereti. De a kedvenc a sajt,virsli,borso,barna kenyer
2011. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
az én kutyám megeszi a paprikát,banánt,almát,főtt tojást,vajas kenyeret,szoktam neki főzni far-hátat,nyakat... de amúgy naponta kap konzerv kaját is(Darling),és amit még imád,nekem meg a hajam égnek áll tőle az a Frolic kutyatáp... Állítólag nem valami jó,de én hiába vettem neki már Royal Canint,vagy egyéb kutyatápokat,nem akarja megenni.Ezt a Frolicot pedig mindig szívesen eszi,úgyhogy ennyi :)
2011. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az én kutyám, is szereti a virslit, a májast -főleg ezeket eszi, de van amikor kap valami édességet, cukros tésztát.

A kutyaeledelt amit boltba lehet kapni egy ideig ette aztán megunta...

2011. jan. 20. 11:07
 9/17 anonim ***** válasza:
Cukros tésztát??? Jesszus, szerintem sürgősen reformáld meg a kutyád etetési szokásait.
2011. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

végül is azt anyukám szokta adni neki, a többit én...


de majd nem fog kapni azt akkor...

2011. jan. 20. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!