Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutalomfalatot adjak...

Milyen jutalomfalatot adjak csivavának?

Figyelt kérdés

Kicsit nagyobb az átlagnál 3,3kg hosszúszőrű.

Milyen terméket vagy házi készítésű jutalomfalatot tudtok ajánlani. Olyan hogy ne hízzon tőle nagyon.


2011. jan. 20. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajt,szalonna,sonka. Nem ismerem a kutya ízlését, neked kell megtalálni mit szeret a legjobban. Ha kell próbálj ki mindent! Jó apróra vágd fel, és akkor nem lesz gond.
2011. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ninna ♥ ***** válasza:
A legjobbak a főtt csirkemáj, és csirkeszív, valamint a nyers marhahúsfalatkák. Imádják a kutyusok, köztük az enyém is :-) De a párizsi, sajt, sonka, gyümölcsök felkockázva is tökéletesek lehetnek.
2011. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sonka, szalonnától fosik. A sajtért nem lelkes. Valamilyen gyorsan elkészítheto, mindennap használható kéne. A piskótát nagyon szereti csak attól nem fog elhízni, meg még a virslire gondoltam ??
2011. jan. 20. 20:25
 4/8 Ninna ♥ ***** válasza:
Virslit is adhatsz neki felkockázva. Szerintem egyébként a leggyorsabb az, ha valami párizsit, vagy virslit, kolbászt felkockázol. De ha már mindenképpen valami saját készítésűt szeretnél, süss neki kutyakekszet. Én kipróbáltam, nagyon ízlett a kutyámnak :) Itt a linkje, és viszonylag gyorsan meg is van: [link]
2011. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A virsli az tökéletes, a saját kutyámnak is ezt adom jutalomfalatként.
2011. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tutira akarsz menni, akkor tényleg belsőségek. Máj, szív, lép, stb. Egyszerre megveszel többet, megfőzöd, lefagyasztod, így csak egyzser lesz büdös a lakás. Aztán mikor kell, akkor félolvadtan nagyon apróra felkockázod.
2011. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehetőleg olyat, amit nem kell nagyon rágni, hogy ne vonja el a figyelmét. Én is ajánlom a belsőket, sajtot, virslit.

De ezt csak jutalmazáskor add, nehogy azthiggye hogy ez finomabb, és ne egye meg a tápot(ha azt eszik). :)

2011. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
száraz péksütemény, leves, nyers leárazott hús, egy csivavára hülyeség sok pénzt költeni:))
2011. jan. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!