Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám most szült. Tippek...

Kutyám most szült. Tippek vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
Németjuhászom van (szuka) most szűlt ugye nagyon hideg van szal a kutyaházba próbáltam plédet meg ilyesmit berakni igazából nem láttam mintha szopott volna :/ Meg ez a 2. szülése. Mit kéne tennem?:S próbálom az emlőhöz rakni a kutyát de valahogy mindig elcsászkál onnan :/ tippeket légyszi fontos lenne én elájulok :D idáig 1 kölyök van :/
2011. jan. 21. 23:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"örökbeadásához sem hallottam még, h chip lenne kötelező"

Hát akkor most halld:

[link]

2011. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
A farkasfalka el tud ejteni megfelelő táplálékot,és az nem a színezett gabonából lévő olcsó "sarki bolti"táp meg nem a 0 tápanyagtartalmú konyhai maradék.
2011. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essen 2méter magas a kapunk és beugrott valami kutya ugye én már későn vettem észre és nem kezdem szét ráncigálni csóriékat ha már össze ragadtak. Meg gazdagodni nem akarok belőlük családba lesznek elhelyezve ingyen . Mondjuk most csak 1 kölyköt ellet :) szóval megtartom szerintem :/
2011. jan. 22. 12:21
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem is tudod mit adok neki enni adni :/
2011. jan. 22. 12:22
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
A tanácsokat, és a fejmosást már megkaptad. Mindkettő rád is fért. Vigyázz a kutyusra. A lehető legmelegebben tartsd, és az anyának több, jobb kajára van most szüksége.
2011. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mielőbb ivartalanítsátok a szukát,amikor már lehet majd és így több ilyen baleset nem lesz.

Vannak elfogadható árú középkategóriás tápok,ebből a kölyköknek valót érdemes megvenni.Itt van egy jó kis webáruház,az ország egész területére ingyen szállítanak,van sokféle kutyakaja,tudsz válogatni:

[link]

Jó minőségű táp mellé nem kell sem vitamin,sem ásványi anyag.

Nekünk most ez bevált,és nem horror ár:

[link]

2011. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Persze... frissen ellett farkas anyuka addig barangol, míg fiss őzhús kerül az asztalára. Logikus!


Ennyi észt egy rakáson...

2011. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

De nem is eszik gabonát :)

Ha láttál volna természetfilmet,tudnád,hogy a frissen ellett szukának a párja visz ételt,hazaérve felöklendezi a kaját a párjának.

2011. jan. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Megveszem a kiskölyköt ha gondolod.

Ugyanitt kolbász kapható!

2011. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem kell legyőztem a szülői zsarnokságot :D és bevihettem őket orvos is látta őket szal minden happy a kis kutya az átlagnál 2nagyobb mondta a doki hogy nagyon szívós kutya lesz belőle. Infra lámpát is szereztem tejpótlót is szal menni fog ez amúgy még1szer írom nem tenyésztek hanem beugrott egy kutya a kapun :/
2011. jan. 25. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!