Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg bajom lehet attól, ha...

Tényleg bajom lehet attól, ha megpuszilom a kutyusom?

Figyelt kérdés

Lakásban tartom, rendszeresen fürdetem és nincs férge!

Anyósom mondta, hogy ha puszilgatom a kutyust, akkor nem lehet majd gyerekem. Nem nagyon hiszek neki, de mi van ha...!?

Különben nem kedveli a kutyákat. Csak házörző szinten (ebbe persze beletartozik, hogy ha nem fogad szót a kutyus, akkor megveri szegényt)

Vagy lehet, hogy az zavarja, hogy jobban szeretem a kutyámat mint Őt? :D:D:D


2008. jan. 26. 01:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat puszilgattam a kutyám, mielőtt teherbe estem :) És most is szoktam puszilgatni, lassan a fiam is követi a példámat, ölelgetni már szokta :)

Nyugi, ha tiszta a kutya, féregtetenítva rendszeresen van, akkor az égvilágon semmi bajod nem lehet, az egyetlen, ami történhet, hogy nagyon jót tesz a lelkednek :D

2008. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen ölelgetem,puszilgatom a kutyusomat,mellettem alszik,a paplanom alatt.Akkor is képes vok megpuszilni az orrát,amikor taknyos. Imádom őt,de soha nem volt semmiféle bajom.Mivel rendszeresen fürdik,betegsége pedig nincs.
2008. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorom óta puszilgattam minden ebem,mint most is. Sőt,iszik a pezsgőmből,beleharap a kajámba,és soha semmi bajom nem volt.:))
2008. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baoj.Én is szoktam puszilni a kutyusomat.Sőt még a macskáimat is :)
2008. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda hülyeséget mondott már az anyósod!!! :D Én még a cicáimat és a kutyáimat is puszilgatom néha!
2008. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az én dédim is középkori és utálja hogy a fekete macskákat szeretem a legjobban
2008. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Én is puszilgatom,és mindenki rosszul van tőle.Anyósom is mindig azt mondja,mi lesz ha gyerekünk lesz,mert velünk alszik a kutya.(yorki)Én erre azt mondom:majd a kiságyba alszik a gyerek!meg hallottam már,h kisbabával aludt a kutya.legalább erősödik az immunrendszere.persze nem egy ujszülöttre gondolok.Ne foglalkozz vele,ekkora hülyeséget,akkor mennyi embernek nem lehetne gyereke.
2008. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekem is van, kutyám is van. Már akkor is megvolt a kisvacak, amikor terhes lettem, és semmi bajom nem lett, és a babának sem. Terhesen is együtt aludtam a kutyussal, meg most is együtt alszunk, imádom a nedves fényes orrát puszilgatni, tesóm meg egyenes csókolgatja, úgy puszilgatja a száját, hogy a kutya közben nyalogatja, erre mindenki mondja, hogy undorító, de senkinek nincs semmi baja. Ja, még anyukám is szájonpuszilja néha.
2008. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lehet, ez ezer százalék! Nekem két kutyusom van, velem alszanak, és imádom öket puszilgatni.
2008. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lehet, ha tiszta a kutyus! Nekem yorkim van, mióta csak vele élek, hülyére puszilgatom (néha a szájára is kap:)), és most bárunk babát párommal (és meg sem kellett szenvednünk érte...) Sokkal több egyéb környezeti hatás van, amitől tényleg veszélybe kerülhet a gyerekvállalás (drog, pia, cigi), de az állatpuszilgatástól? Dehogyis:)
2008. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!