Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg bajom lehet attól, ha...

Tényleg bajom lehet attól, ha megpuszilom a kutyusom?

Figyelt kérdés

Lakásban tartom, rendszeresen fürdetem és nincs férge!

Anyósom mondta, hogy ha puszilgatom a kutyust, akkor nem lehet majd gyerekem. Nem nagyon hiszek neki, de mi van ha...!?

Különben nem kedveli a kutyákat. Csak házörző szinten (ebbe persze beletartozik, hogy ha nem fogad szót a kutyus, akkor megveri szegényt)

Vagy lehet, hogy az zavarja, hogy jobban szeretem a kutyámat mint Őt? :D:D:D


2008. jan. 26. 01:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14 évig volt kutyám és ezalatt az idő alatt több milliószor megpuszilgattam, mert nagyon szerettem. Akkor sem és azóta sincs semmi bajom tőle. Másfél éve öcsémnek van egy cuki, gyönyörű golden retriever kutyusa, szerintem ez a fajta az egyik legszebb fajta kutya, őt is puszilgatom, szeretgetem és nincs bajom továbbra sem. Szerintem az állatok sokkal jobban megérdemlik a szeretetet, a puszikat, mint sok képmutató, hazug ember....
2009. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!