Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt kell csinálni ebben a...

Ezt kell csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 10 perce értünk haza sétáról 10 hónapos cane corsoval. Általában ha hazaérünk sétáról játszunk egy nagyot, most is így volt. A játék hevében el kezdett rám ugrálni meg harapdált az elején még partner voltam és jól megdögönyöztem én is :) Kb 5 perc után rászóltam többször is hogy elég de semmi. Így tovább folytatta és gondoltam leszek mamakutya és lenyomom a földre :) Először nem sikerült másodszorra nagyjából igen - kb 50 kiló tiszta erő - és ott tartottam, majd felugrott és otthagyott szaladt hugommal labdázni. Utána már normális volt meg minden... de jól tettem amit tettem? Csak most csináltam ilyet először akkor hirtelen jó ötletnek tűnt, de most nem tudom :)


Köszi!


2011. jan. 23. 18:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Köszönöma válaszod én is szeretném levágatnia a fülét nem tudnál ebben segiteni vagy valakit ajánlani privátba megadom szivesen az emil cimem és én baranyában lakom!kérlek irj köszönöm elöre is
2011. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Budapestiek vagyunk szóval nem hinném hogy jó lenne neked és a kutyusnak Baranyából feljönni. Tegyél fel ilyen kérdést, végül is erre van az oldal :)
2011. jan. 29. 18:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Egészséges kutyából korcsot csináltok a divat miatt...
2011. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!