Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az gáz hogyha a fiú yorki-ra...

Az gáz hogyha a fiú yorki-ra "masnit" adok?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje már kutyát szeretnék.De a szüleim csak most egyeztek bele.És elviegbe lány yorkit kaptam volna és (öltöztetni is szerettem volna mert ilyen csajos lány vok:D).De egy ismerősünktől vesszük és hát csak fiú kutyája van :/(ami nem nagy baj csak kicsit elszomorodtam)ezért szeretném kérdezni hogy pl egy kék masni a hajába hülyén nézne e ki?
2011. jan. 25. 16:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
fiús ruhák is vannak...
2011. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem..Google-be is vannak fiú kutyák masnival öltöztetve. A lényeg, hogy fiús színű ruhái legyenek!
2011. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
ien tudom.De én a masnira lennék kíváncsi! ruhát már néztem netem az ilyen hidegbe fontos is neki.De a masni nem tudom hogy aranyos-e vagy inkább röhelyes.:/
2011. jan. 25. 16:27
 4/27 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszod:)
2011. jan. 25. 16:28
 5/27 anonim ***** válasza:

Amíg kicsi, nyugodtan adhatsz rá :) Akkor vicces, ha már felnőtt, akkor valami mást kell kitalálnod :)

De egyébként nem biztos hogy hagyni fogja, nem minden kutya tűri :D

2011. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nekem fiú yorkim van, és szoktam masnit tenni a szőrébe.

Senki szerint nem nevetséges.

Kék, vagy zöld színűt szoktam ráadni, és ez neki is jó ha megszokja, mert "nem lóg a szemébe" a szőre :)

2011. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen tudom hát unokatesóméknak van és nagyon megszerettem őket remélem, hogy az enyém is ilyen kis türelmes lesz:))
2011. jan. 25. 16:31
 8/27 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó .Hát nekem van ilyen kék pillangós úgymond kutya hajcsatom amit barátnöm kugyájának vettem (neki lány yorkija van)akkor ez az én kutyáméba is jólenne?meg amasnik is?
2011. jan. 25. 16:33
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Amíg nem néznek alá úgyse derül ki, h milyen a neme.

De azért gondold meg, hogy divat kellék lesz e az a kutya vagy egy társ. Nem azt mondom, hogy a hidegbe ne adj rá ruhát, de ne öltöztesd már miniembernek. Az ilyenek kiborítanak.

2011. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem, minek úgy bánni egy kutyával, mint egy öltöztetős babával. A yorki nem egy öleb, hanem terrier, régen patkányokra vadászott meg ilyen kis rágcsálókra.

Amúgy meg a kutyáknak nincsen hajuk..

2011. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!