Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámmal álmodni? Miért van ez?

Kutyámmal álmodni? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Rendszeresen a kutyámmal álmodok mondhatni minden nap szerepel az álmomban.Nagyon szoros köztünk a kapcsolat és talán mondhatni már már baráti.3 éve van velem lassan és mindennél jobban szeretem,mindig együtt vagyunk és mindenhová jön velem.De ezt az álom dolgot mégsem értem.Talán hülyén hangzik és ki fogtok nevetni de lehet hogy ez valamilyen telepátia???ha nem miért lehet ez?
2011. jan. 25. 22:55
 1/9 anonim válasza:
Nem kell mindenben túl mély okokat keresni. Egyszerűen nagyon szereted a kutyádat, és kész, én is el tudok olvadni tőlük. Viszont az, hogy ennyire kizárólagossá kezd válni a szereteted felé, jelzi, hogy ideje foglalkozni az emberi kapcsolataiddal, vagy ha nincs ilyen, akkor ideje kialakítani őket, mert az állatokhoz való kötődés nagyon is érthető és jó dolog, de ha ennyire elfajul, akkor az már problémát jelent.
2011. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem semmi gond az életemmel.Sok barátom van és szinte minden hétvégén járok bulizni.Csak ezt nem értem hogyan kerül bele mindig?A mindig-et nem arra értem hogy 3éve napi szinten csak bizonyos időközönként van ez napi szinten.
2011. jan. 25. 23:11
 3/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

Én is szoktam régebben álmodni a kutyáimmal. De előtte mindig volt valami negatív előzmény velük kapcsolatban.

Betegség vagy baleset. Gondolom a féltésből adódnak az álmok.

2011. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Te magad írtad, hogy lassan mindennél jobban szereted a kutyád. Akkor mégis csak baj van, nem? Magam is tényleg nagyon szeretem és mint állatokat, tisztelem is őket, de attól még ő mégis CSAK egy kutya. Azért túlzás mindennél jobban szeretni egy kutyát, vagy másként látod?
2011. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is sokat álmodok a kutyámmal, főleg hétvégén, kutyasuli után. Szerintem azért, mert nappal is ő foglalja le a gondolataim nagyrészét olyankor. Gondolom nálad is erről van szó.
2011. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretem de a mindennél jobbant átvitt értelembe értem.Nem kell szó szerint venni ezt mert a barátomat természetesen sokkal jobban szeretem.és ez a pl.egy a sok közül.Talán kicsit rosszúl fogalmaztam:)
2011. jan. 26. 16:44
 7/9 anonim válasza:

Bocsi, hogy belekötöttem abba, amit írtál, csak én legtöbbször szó szerint értelmezem a kijelentéseket, hozzá vagyok szokva, hogy megtehetem. :)

Így már minden világos. Nincs az égadta világon semmi baj. Pusztán nagyon szereted a kutyusodat és sokat foglalkozol vele ébren, az életed része, így nagyon gyakran álmodsz vele. Ennyi, semmi több, teljesen természetes és normális jelenség. Ami az embert foglalkoztatja, azzal gyakran álmodik.

2011. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet:) az tény és való hogy sokat foglalkozom mert szeretnék jó gazdi lenni,végül is én ténylegesen társnak vettem és ennek próbálok minél inkább eleget tenni:)még iskolába is járt velem mert amikor megkaptam sulis voltam és a tanáraim megengedték hogy bevigyem magammal később pedig ha véletlen nem vittem volna még rendesen számon kértek hogy hol van:)
2011. jan. 27. 13:42
 9/9 anonim válasza:
Ez nagyon aranyos dolog. :)
2011. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!