Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy Shih-tzu? Melyiket...

Yorki vagy Shih-tzu? Melyiket vegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre így nem igazán lehet válaszolni. Ennyi alapján azt mondom, hogy menj el a menhelyre, nagyon helyes kistestű kutyusok várják az igazit, igazán hálásak lennének egy jó otthonért.
2011. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit tágabb értelemben ha kifejtenéd magad úgy talán segíteni is tudnánk..

mennyi pénzt szánsz rá??

2011. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha választani kéne akkor inkább yorki a shih-tzut ne tegyétek már tönkre :((bár egyiket se kellene / kellett volna)
2011. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem írtad le a körülményeket így nem tudjuk megmondani h melyik felelne meg amúgy kb egy az igényük a shih-tzu nagyobb (4-8 kg) míg a yorkie kisebb

melyik tetszik neked jobban:??

2011. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

olvasgass róluk, nézd meg a tulajdonságaikat, vérmérsékletüket, olvasgass fórumokat, és döntsd el te!amelyik jobban illik hozzád, a te személyiségedhez, azt válaszd!

mellékesen én shih-tzu párti vagyok :)

2011. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
40 ezer Ft-ot szánnék rá! Kertes házban lakom, de benti kutyus lenne! Én inkább a yorki fele hajlom! De ő lenne a második kutyám, az előző magyar vizsla volt, már nem lakik velünk!
2011. jan. 27. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:

40.000 ft édes kevés nem megbántani akarlak

de egy ilyen kutyus (akár yorkie akár shi-tzu) 100.000ft-nál kezdődik

olvasgasd el ezeket [link]

2011. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!