Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Várjak még az ivartalanítással...

Várjak még az ivartalanítással? Mikkel jár ez? Hogy zajlik a műtét? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos kan kutyusom. Arra az ötletre jutottam, hogy ivartalanítattni fogom. Milyen idősen ideális? Meg fog változni ivartalanítás után? Ha igen akkor miben? Légyszi írjatok le erről mindent amit tudtok! Előre is köszönöm szépen!:)
2011. jan. 28. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 2 napja ivartalaníttattam a kan kutyusom. 8 hónapos. Hogy mennyi idősen ajánlott???...mindenki mást mond. Én már nem bírtam vele, nagyon mászott a szukákra...

Én (még) változást nem látok rajta, ugyanolyan, mint előtte. Pár hónap, míg kiürülnek a hormonok, nem fog annyira a szukákra figyelni, kanokkal nem lesz olyan domináns, de egyedfüggő nagyon, hogy milyen lesz.

A műtét nem nagy dolog, háromnegyed óra, másnapra kutyabaja sem lesz. :)

2011. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :))
2011. jan. 28. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ivaréretlen a kutyus, akkor nem sok változás lesz, nincs még hormon, ami kiürülne.

Gyorsan fog gyógyulni. Csak fontos, hogy jó orvoshoz vidd, akkor nem gond a műtét. De mint minden műtétnek, ennek is van kockázata, ezért fontos, hogy a doki tapasztalt és jól felszerelt legyen.

2011. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :))
2011. jan. 29. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!