Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most visszük a 3. oltásra a...

Most visszük a 3. oltásra a kutyut, parvo és kombinált volt már neki, de ma odajött egy kutya hozzánk, és a gazdija nem kapkodta el, h odajöjjön, szóval érintkeztek a kutyák Nem lesz baja, h nincs meg minden oltása?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem kell túllihegni annyira ezt az oltás dolgot. A fertőzést nemcsak más kutyáktól kaphatja el, hanem Te is beviheted a cipőddel a házba. Vidd nyugodtan, lehetőleg ne zsúfolt kutyafuttatókba, hanem nyugisabb helyekre. Ha találkozik egy-két olyan kutyával, ahol tudod, hogy rendesen oltva vannak, akkor nem lehet semmi baja. De arra szüksége van, hogy már ilyen pici korban ismerkedjen a világgal. ha jól táplált egészséges kiskutya, akkor az immunrendszere is erős, és nem kap el bármit olyan könnyen. Pláne ha már kapott előtte oltást.
2011. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia!Hát én komolyan vettem az állatorvos tanácsait.Ma délelőtt kapta meg a 4. oltását,2 hét múlva kapja a veszettség ellenit.A doki azt mondta,egy hét múlva sétálhat a kutyus.Eddig még nem vittük sétálni,első pillanattól fogva kint van neki a kutyapelus,nagyon ügyesen rászokott.Én nem mertem kockáztatni,igy majd egy hét múlva kezdünk el sétálni.Igy vagyok nyugodt :-))Szerintem ne sétáltad,amig nem rendelkezik a megfelelő oltásokkal.
2011. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja,és emeletes házban lakunk.
2011. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

utolsó:

Lehet, hogy beteg nem lesz a kutyád, de valószínűleg szobatiszta sem egyhamar.

azokkal értek egyet, hogy te is beviheted a cipőd talpán és valóban, a sétáltatott kutyák be vannak oltva.én kivittem az enyémek parvo után már és nem lett semmi baja.

2011. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!