Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pit bull vagy a kaukázusi...

A pit bull vagy a kaukázusi az erősebb?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 15:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:

Azért gyanús nekem az a Kangal-os video! Nem hiszem hogy nyakörvvel a nyakán, 4,5tonnával a háta mögött ilyen vígan lihegne! A power versenyeken is speciális húzóhámmal szokták elhúzni a 2-3 tonnákat! Nyakörvvel esélyük se lenne! Elszorítaná a gégéjüket!

De azon a kommenten is jót röhögtem akinek a skótjuhásza szájából kellett kimenekíteni a pitbullt!

2010. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azt kérdezték hogy ha összeresztenének egy pitet és egy kaut meik győzne?

Valószínűleg ez elég kétesélyes harc volna a kutyák képzettségétől és kondiától függően.De meik az erősebb??

Persze a kau.Erre a piteket,stafokat tizenévesek sétáltatják "Rgo"Meg is tudják tartani.De kaut öcsém nem sétáltatnak sehol.XD(na jó néha) Ha az valahova menni akar nem fogja meg senki(max folytóval).Ellenben a pitet félkézzel hámmal tartják. Hát ez gyanús nem??

2011. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
Üdv.Szeretném leszögezni,hogy ez a két kedvenc fajtám és jopárral kerültem testközelbe.Nem vagyok szakértő,csak láttam vidiket,meg olvasgattam után,sok külföldi oldalon is.Én egyiket se mondanám a másikkal esélytelennek.Képzetlen kaj v képzetlen pit hát szerintem a kaj többször jönne ki jobban.Arénás egyedek esetén 50-50.Hát,hogy ki az erősebb azt viszont nem mondanám,hogy kaj..sőt...Kajt valaki látott már súlyhúzó versenyen???Mind máig egy 31Kilós APBT tartja a világrekordot!Ez tény.Ez a youtubos videó a kangallal meg szerintem egy oltári kamú!!!!!!!!!!!!!!!!Egykicsit ez eltér a témától,de én a kangalt nem tartom egy nagy szám kutyának,ne is haragudjon senki.Ő csak is azért tud győzni bunyóban mert nagyobb bundája meg a súlya,nemkevésszer 2-3x is mint egy pitté.
2011. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
kaukázusi!:) még a kerítésedet is szétszedi a fogaival:)
2011. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Utolso ez igy igaz a pitbull eltorpul mellete!
2011. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Istenem sok csicska egy helyen:S:SIlyen alapon a világ legnagyobb súlyú magasságú kutya a legerősebb!a sok nyomorék persze h a kaukázusit mondja erősebbnek mert az elterjedtebb mo.n nemhiába a pitbull a legerősebb kutya 5 perc alatt szét tépna egy kaukázusit egy kifejlett hím pitbull!
2011. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
00.18 Nincs igazad, hogy a pitbull harapása a legerősebb. Hanem szakértők evvel foglalkoznak és a rottinak van a legerősebb harapása Németjuhász: 245 körül Pittnek: 260-70 körül. És a rittinak 360: körül mozog. És nem a pittnek. És az se igaz, hogy egy pitt három kangalt kinyírt amikor youtubeon is láttam olyan hogy egy kangal nyírt ki két pitet.
2012. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:

[link]


nagyon megszenvedett a kau :) Figyelem, +18!!!!!

2013. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:

Régi kérdés, de reagálnom kell.

Azért megnéznék még egy nagyon edzett pit-et is egy edzett, majdhogy 1 méter (!!!) marmagasságú, 83 kilós kangallal szemben... Ezeket arra tartják, hogy farkasokat egyenek ebédre. Ne vicceljetek már! :D

Igazi kangalt azért nem láttok kutyaviadalokon, mert a törökök az országból sem engedik ki a fajtát. A hadseregük is őket használja. Vannak kam szaporítók, de azoknak közük nincs a valódi kangalhoz...


[link]

2016. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Másik kérdéshez ment volna az előző, csak ezt nem zártam be... A kau is zorall, de azért az jóval kisebb egy kangalnál. :D
2016. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!