Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pit bull vagy a kaukázusi...

A pit bull vagy a kaukázusi az erősebb?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 15:08
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Nekem staffom van.Nem hiszem hogy egy kaukázusi kifogna rajta:DMár csak azért se mert az akinek van a közelében ilyne kutya tudja,hogy hatalmas temperametuma van,nagyon mozgékony,és nem,a kaukázusinak nem erősebb a fogazata,te nagyokos :D
2010. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 MME ***** válasza:

Amúgy a kangal és a kaukázusi szinte teljesen megegyezik anatómiailag, én csak a szőrzetben látom a legfigyelemreméltóbb különbséget, azzal kifújt.

És ki látott már pit bullt 4,5 tonnát elhúzni, NYAKÖRVVEL, nem hámmal? Mert én kangalt igen. Én is tudok linket youtube-ról, majd megkeresem. Azért vegyük már figyelembe, hogy a kaukázusi és a hasonlók szintén nagyon izmosak, és erős csontozatúak, ráadásul 60-100 kg-osak. Egy pit bullnak nincs esélye, és ezt még tovább csökkenti a kau szőrzete is.

Az én 35 kg-os, vékonyabb, atletikusabb keverék szukámat egy 70 kg-os bulldog tépte majdnem egy percen át, és nem tudta kinyírni, sőt, komoly kárt nem is tudott tenni benne, mert legtöbbször szőrt ért a bulldog harapása. És hozzáteszem, a kutyámnak hosszú, de selymes, hullámos, vékonyszálú szőre van, nem pedig vastag, tömött és erősszálú, mint egy kaunak. Szóval szerintem ez a kérdés minden kétséget kizáróan eldöntött.

2010. okt. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 MME ***** válasza:
2010. okt. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%
Mirol beszeltek gyerekek?? Regebben pittbulljaim voltak es illegalis kutyaviadalokat rendeztunk. A pittbull bar kisebb termetu, ha harcra van kikepezve semmilyen, ismetlem semmilyen kutya nem allhat ki vele!!!! Arra is volt pelda, hogy egyetlen napon, egymas utan 3 kaukazusit nyirt ki a pittem! Meg hoogy nyuszitve elszaladt a pitt, baratom te hazudsz, egyetlen kutyafajta a pittbull, mely akar 6 oran keresztul is kepes tartani a frontot egy harcban, es ami a legfontosabb: a pittbull soha nem adja fel a harcot meg akkor sem ha belepusztul, harc kozben a pittbullnak egy lancfuresszel levaghatod az egyik vegtagjat es akkor sem engedi el az aldozatat! Es(olvass utana) az osszes kutyafajta kozul a pittnek a legerosebb a harapasa!! A fentiek kozul vki a nemetjuhaszt is szoba hozta, hat egy napon sem lehet emlegetni a pittbullal harc teren!!kb annyi eselye van egy nemetjuhasznak a pittel szemben mint egy csivavavanak!Nagy szavak ezek, de sajnos hosszu ideig ebbol eltem, es higgyjetek el mindent tudok rola! Most kaum van, hatalmas es eros es elegge agressziv, de soha nem engednem egy pitt kozelebe, semmi eselye!!!!!
2010. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

utolsó te úgy hazudsz baz*meg mint a vízfolyás:D:D nagyon jól begyakoroltad az tény. de sajna ez most nem jött be


Azon szerencsések közé tartozom akinek volt kauja, és jelenleg harci tipusú kutyája van. Bár nem pitbull hanem amstaff.A kau 4 évig élt velünk, sajnos megmérgezte a mocsok szomszéd. Máig siratom a kutyát!66 kiló volt, tömény izom, ha egyszer nekiindult az isten se tudta volna megállítani.Ha felhúzza magát, hihetetlenül betud pörögni.Egyszer átjött a szomszéd kutya...sajnos későn vettük észre.:( mire kimentünk már kint lógtak a belső szervei:( aztán a szomszéd bosszúból megmérgezte a kaunkat,holott az ő kutyája lépett be az én kutyám területére.Tehát a kau rendkívül erős. 5 perc alatt kiforgatta a beleit a szomszéd ebnek.Ami tegyük hozzá németjuhász és corso keverék volt ha jóltudom.Ugye most staffom van..hát róla nemtudnám elképzeli, hogy bizonyos helyzetekben annyira feltudja ba*szni az agyát mint a kau.(de nem is szeretném)Úgyhogy én aztmondom, nem lehet dönteni a kettő között. A kau agresszívabb. Hiába jártunk vele suliba, és tanítgattuk, ha idegen kutya bement a területére annak annyi. tél volt csupa vér volt a hó:( szörnyű volt látni , hogy a kutyám aki imádott minket, milyen szörnyűségre volt képes a fajtársával szemben..:S

2010. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Te nem erted a kerdest baratom! Osszevissza beszelsz mindenfele kutyakrol, csak a pittrol nem, pedig itt epp az volt a kerdes!:)) Figyelj, egy szoval sem mondtam, hogy a kau nem agressziv es azt sem hogy nem eros! En csak azt mondtam, hogy egy harcra kepzett pittel szemben semmi eselye sem a kaunak, sem semmilyen masik kutyanak!! Varosunkban tobb mint egyevtizede rendeznek kutyaviadalokat( regen en is tag voltam), egyetlen pelda volt, hogy pitt bull veszitett es akkor egy tosha volt az ellenfel, nagyon hires kutya volt az illegalis kutyaviadalok vilagaban, de mar az sincs meg, valamennyivel kesobb vegzett vele egy masik pitt. Sajnos kutyaviadalok mindig voltak es mindig lesznek, es keress ra a neten, lassuk talalsz-e kaukazusit a harcikutyak kozott?:)) ne nevettess, te csak egy tipikus es laikus kutyatarto vagy, aki semmit nem tud a pitt bullokrol sem a harcokrol! Volt mar olyan is, hogy ket sima korcs osszevert es egyik megolte a masikat, hogy hozhatod fel peldanak a kautokat es azt a korcsot?? Plane, hogy nem is ez volt a kerdes...kicsi buta
2010. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 MME ***** válasza:
Volt valami hasonló kérdés, ott az egyik válaszoló belinkelt egy oldalt, ahol kutyaviadalokat lehetett nézni. Ott sokszor harcolt kau. Sőt, pit-pit harcot alig lehetett látni. Elég változó volt a végeredmény. A kangal legyűrte a pit bullt, a pit bull egy másik pásztorkutyát (de ez nagyon neves, és nagy termetű pit volt), és volt még két nagy termetű pásztorkutya, amely szintén győzedelmeskedett a pit felett. Az argentin dog pedig döntetlenre állt vele. Úgyhogy általánosságban a pásztorkutya javára dőlt el. De ha egy harcedzett pit bullt vesz valaki alapul, akkor ahhoz egy szintén harcedzett pásztorkutyát képzeljen el, csak így fair.
2010. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Igazad van, valoban ugy fair, annyit megjegyeznek meg, ha valaki kivancsi engedje ossze a kutyajat egy pitt bullal!:)
2010. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

MME ha megkerlek nem keresed meg azt a linket??Nagyon kivancsi vagyok ra..:D koszi

Jah es majd toltok fel videokat amiket en keszitettem anno;)

2010. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 djzeyon válasza:
Gondolkodjunk csak logikusan.A kutyaviadalokon nincs kikötés a kutya fajtáját illetően.Magyarúl be lehet nevezni Pit Bull-t, Pincsit, Spiccet, vagy éppen Kaukázusit is, a lényeg, hogy kutya legyen.Akkor szerintetek miért pont csak(!) Pit Bull-okat viadaloztatnak?(Persze itt nem az ilyen kis stilű, faluvégi "eresszük egymásnak a Blökit meg a Fickót" viadalokra gondolok)
2010. nov. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!