Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kant vagy a...

Szerintetek a kant vagy a szukát ivartalaníttassam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jó orvos lehet.
2011. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én is csalódtam benne:(A kant is úgy akarta megműteni,hogy elaltatja és semmi műszer nélkül:(Mert tényleg semmi normális eszköze sincs semmihez sem,és ha fellépne közben valamilyen komplikáció?Akkor mit csinálna? szerencsére még nem volt nagyobb baja a kutyáimnak,de biztos hogy nem hozzá fogom vinni őket.
2011. jan. 30. 22:21
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

Szuka kutya műtétjéhez kell egy adag géz, amivel kikötik a lábait. Kell egy szike, amivel felvágják, két olló, varrócérna, törlővatta, fertőtlenítőszer, illetve altatószer. Segédkeztem ivartalanítási műtétnél, nem egy nagy valami.

De legalább ő egy olyan orvos, aki bátran bevallotta, hogy nem tudja megcsinálni. Az igazi baj ott lett volna, ha így műti meg a kutyát, mert sajnos sokan ezt teszik, aztán a gazdinak nem marad más, csak a könnyei.

2011. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

keress másik dokit,egy műtét erejéig megéri egy normális szakmemberhez elvinni.

a szukát mindenképpen,lehetőleg a kant is.az én szukám is műtve van megmented csomó halálosd betegségtől ezzel a műtéttel.rutinműtét ha jó dokinál csináltatod ne aggódj.csak ne ennél akiről írtál!

2011. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mindenképp a szukát. Ha a kant kigolyozzák, attól még bármikor beszökhet egy idegen kutya befedezni a szukát.

1 hónapig sétálni sem lehet amikor tüzel, mert a környék összes kobor ebe az ember nyakán logna ..

Álvemhességet is csak igy lehet megelözni, nem beszélve a méhgyulladásról, ne adj isten méhrákról.

Ha lesz még pénzed a kant is érdemes: nem szökik annyira, csökken a dominancia és nem lesz hererákos.

2011. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)A szukát fogom először,és amint tehetem a kant is kifogom ivartalaníttatni.És inkább elviszem egy állatkórházba,ahol minden felszerelés megvan ehez.
2011. jan. 31. 12:33
 17/17 anonim ***** válasza:
a szukát ivartalanítsd, tovább él és nem lesz emlő-és méhdaganata, amire fogékonyak a meg nem műtött kutyák, csak nehogy ahhoz a dokihoz vidd, akinek nincsenek megfelelő eszközei, mert ha be is szerezné őket, akkor meg lehet, a szakértelme nem lenne meg.Állatkórház, kisállatklinika.
2011. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!